Avslutad | Pant – Tisdag 25 april 2006
Klubbad för
Kristall, Skål i kristall Signerad Kosta 57756 Ehrner Höjd 10cm Djup 20x18cm Naggad i ovankant
Pantvaror Kamera
Kamera, Digitalkamera Olympus Camedia C-310 3,2 Megapixel, 3x optisk zoom, Utan laddare och batteri