21 - 40 av 845
123...43 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 april 2006

Klubbad för

Kristall, Skål i kristall Signerad Kosta 57756 Ehrner Höjd 10cm Djup 20x18cm Naggad i ovankant

250 kr

Utrop: 50 kr

Konstglas, Vas Signerad Bertil Vallien 7172009 Höjd 12cm

325 kr

Utrop: 50 kr

Glas, Glasskål Höjd 16cm Ø 19cm

250 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Kristallvas Signerad David Leek nr 47670 Höjd 23cm Ø 10cm

300 kr

Utrop: 50 kr

Glasskål, Ittala Höjd 17cm Ø18cm

225 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, Venezia 18K 52cm 4,6g

450 kr

Utrop: 550 kr

Hänge, Kors 14K 3cm 2g

150 kr

Utrop: 175 kr

Halskedja, Venezia 18K med hänge 52cm 2,7g

275 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digitalkamera Olympus Camedia C-310 3,2 Megapixel, 3x optisk zoom, Utan laddare och batteri

450 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, Kameraobjektiv Teleplus MC7 80-200mm

75 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, Pansar 18K med 2 hängen 50cm 3,8g

375 kr

Utrop: 425 kr

Örhängen, Par Örhängen 18K 3,5g

Utrop: 550 kr

Armband, Bismarck 18K 17,5cm 4,3g

Utrop: 475 kr

Caméset, Ring Ø15½, Hänge 18K 4,4g

600 kr

Utrop: 700 kr

Damur, Omega 18K Manuell, plastglas länk i Bismarck 18K 17cm inkl.Ur 26,2g

Utrop: 2 800 kr

Klackring, med sten 18K Ø191/4 5,7g

550 kr

Utrop: 650 kr

Ringar, 3 Ringar med gravyr Ø17, Ø17, Ø18½ 12,1g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Ring, med sten 18K Ø17½ 3g

475 kr

Utrop: 350 kr

Armband, X-länk med berlocker 18K 18,5cm 16,6g

Utrop: 1 900 kr

Armband, Bismarck 18K 18,5cm 14,3g

Utrop: 1 600 kr