361 - 380 av 845
1...181920...43 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 april 2006

Klubbad för

Herrur, dK, Stål,Quartz, batteribyte

275 kr

Utrop: 50 kr

Damur, Tissot, Manuell, 18K i band och boett 17 cm

1 600 kr

Utrop: 1 100 kr

Herrur, Tissot,Stål, Autoquartz 17 cm

550 kr

Utrop: 300 kr

Herrur, Tissot, Stål, Quartz

800 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster,Hals USA, Kropp Japan ,Serienr:S937430,spricka vid hals, mjukt fodral

4 300 kr

Utrop: 5 000 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv,Nikkor, 20mm, 1:2,8

2 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Fujifilm 6x45 Professional,Väska

2 400 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Pentax MZ-5n,Objektiv Pentax 28-70.

425 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Minolta 7000 AF,Blixt Minolta 1800 AF

225 kr

Utrop: 700 kr

Ringar, 18K 16,0g

Utrop: 1 700 kr

Litografi, 29x38 J. Lindqvist, ramskador

50 kr

Utrop: 300 kr

Minatyrer, Dam i Hatt 6x5, Napoleon 5,5x7,5

2 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Golfset, Titleist, Putter, Spon, Träfemma, S,P, Järnklubbor 3-9, Bag

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Ring, diamant ca 0,45 ct, 2 gröna stenar, 1 skadad 18K 6,8g

3 300 kr

Utrop: 2 300 kr

Armband, Korridor 18K med 7 berlocker en del buckliga, 18 1/2 cm, 32,5 g

Utrop: 3 500 kr

Armband, 18K 19cm, 12,7 g

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Armband, 18K 20 cm 50,0 g

Utrop: 5 600 kr

Örhängen, ett par 18K 8,5 g

Utrop: 950 kr