141 - 160 av 681
1...789...35 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 april 2006

Klubbad för

Glas, 1 Trälåda med Bergdala 2 Snapsglas 1 Karaff

350 kr

Utrop: 200 kr

Fickur, i silver urtavla sliten 1 visare saknas

50 kr

Utrop: 150 kr

Fotlänk, Figaro 27,5 cm 18K 13,4 g

1 275 kr

Utrop: 1 500 kr

Partiguld, 1 par örhängen med pärlor 1 örhänge 1 par örhängen Bismarck trasiga 18K 2,8 g

275 kr

Utrop: 325 kr

Armband, X-länk 18K 18cm 20,4g

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Damur, Atlantic med armband Bismarck 18K 18cm manuell (smuts på urtavla) bruttovikt 17,9g

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Hänge, 18K 16,6g

Utrop: 1 900 kr

Halskedja, Pansar 18K 50cm 23,9g

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Damur, Tissot 18K med länk X-länk med stav 18K 18,5cm 20,6g

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Armband, Bismarck med 4 berlocker 18K 19,5cm 24,1g

Utrop: 2 700 kr

Halskedja, Bismarck 18K 47,5cm 11,5g

Utrop: 1 300 kr

Armband, 18K 18,5cm (slitet) 17,1g

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Halskedja, Pansar 90cm 18K 109,3g

9 900 kr

Utrop: 10 800 kr

Halskedja, doserad Bismarck 18K 48cm 23,4g

Utrop: 2 600 kr

Armband, Fiskben 18K 19cm 25,1g

2 400 kr

Utrop: 2 800 kr

Örhängen, Ett par med små diamanter 18K 2,5g

475 kr

Utrop: 475 kr

Örhängen, Ett par droppformade 18K små skador 2,8g

250 kr

Utrop: 300 kr

Hänge, med stjärntecken, jungfru 18K små repor 1,7g

150 kr

Utrop: 175 kr

Armband, Bismarck med graverade berlocker, några med små skador 19cm 14,4g

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Halskedja, Pansar 51cm 2,4g

250 kr

Utrop: 275 kr