341 - 360 av 681
1...171819...35 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 april 2006

Klubbad för

Pärlcollier, saltvatten, 60cm med färgade stenar i låset 18K, mittpärlan 8,5mm

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Örhängen, ett par örhängen lägst 18K 2,5g

Utrop: 300 kr

Halskedja, lägst 18K små skador 50cm, 16,8g

1 600 kr

Utrop: 1 900 kr

Ring, lägst 18K med emaljinslag, Ø 17 1/2 3,6g

350 kr

Utrop: 425 kr

Ring, med vita stenar och tunna kedjor Ø 16 1/2, lägst 18K 4,4g

Utrop: 550 kr

Ring, med stenar lägst 18K Ø 17 1/2 4,1g

400 kr

Utrop: 475 kr

Slät ring, Ø 19 3/4, graverad, 23K 6,3g

700 kr

Utrop: 750 kr

Armband, Pansar med platta små repor, 20cm 18K 14,3g

Utrop: 1 500 kr

Yrkesring, Ø 19 18K (ograverad) 5,5g

Utrop: 650 kr

Klackring, med svart sten Ø 17 1/4 små repor 18K 4,9g

Utrop: 700 kr

Halskedja, Pansar 46cm 18K 42,7g

Utrop: 4 600 kr

Armband, små skador (ihåligt) 19cm 18K 27,3g

2 300 kr

Utrop: 2 700 kr

Halskerdja, X-länk i rött och vitt guld 46cm 18K 63,5g

5 900 kr

Utrop: 6 800 kr

Halskedja, Pansar 53cm 18K 8,3gr

750 kr

Utrop: 900 kr

Hänge, med stenar 14K 0,9g

50 kr

Utrop: 75 kr

Armring, öppningsbar tvåfärgad med mörka stenar, liten skada, 18K 10,0g

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring, med vita stenar, lägst 18K Ø 18 2,8g

300 kr

Utrop: 350 kr

Ring, med liten diamant ingrav 0,04ct Ø 17 1/4 2,9g

425 kr

Utrop: 500 kr

Damur, Tissot Saphir 18K qvartz med band Korridor 18K 19cm bruttovikt 27g graverad bakboett, små skador i urtavlan

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Ringar, skadade, graverad, 18K 2,8g

250 kr

Utrop: 275 kr