321 - 340 av 519
1...161718...26 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2006

Klubbad för

Vristlänk, Singapore 18K 23cm 1,0g

125 kr

Utrop: 125 kr

Hängen, 3st 18K 4,5g

600 kr

Utrop: 700 kr

Halskedja, doserad Bismarck 42cm, Ring Bismarck Ø17 3/4, Örhängen ett par Bismarck 18K 7,1g

Utrop: 1 000 kr

Ring, 18K Ø18 1/2 8,7g

750 kr

Utrop: 650 kr

Halskedja, Cordell 18K 70cm 18,9g

Utrop: 2 100 kr

Armband, Fiskben 18K 20cm 27g

Utrop: 2 900 kr

Hängen, 2st varav en med stenar 18K 1,8g

225 kr

Utrop: 275 kr

Halskedja, Cordell 18K 60cm 11,2g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Ringar, 4st 18K defekta - en är avklippt, tre är skeva i skenan, 4,2g

375 kr

Utrop: 450 kr

Ring, med stenar 18K Ø16 1,9g

250 kr

Utrop: 300 kr

Halskedja, Pansar 44cm, Hänge Hjärta 18K 2,9g

300 kr

Utrop: 350 kr

Halskedja, Venezia 43cm, Hänge 18K 3,2g

325 kr

Utrop: 375 kr

Halskedja, Ankar 18K 52cm 53,4g

Utrop: 5 900 kr

Halskedja, 18K 45cm lite slitet vid låset, 28,2g

Utrop: 2 900 kr

Ring, med sten 18K Ø17 1/4 3,7g

450 kr

Utrop: 550 kr

Örhänge, Bismarck 18K defekt - buckligt, stopp saknas, 0,5g

25 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Orrefors signerad AN, höjd 33cm, skickas inte

500 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Kosta Boda signerad Wärff, höjd 20,6cm

350 kr

Utrop: 50 kr

Ljuslyckta, Orrefors signerad Gunnar Syren, höjd 20,7cm, naggad i botten av skärmen, naggad i övre kanten av foten, Skickas ej

375 kr

Utrop: 50 kr

Ring, med stenar 14K Ø17 1/2 2,4g

175 kr

Utrop: 175 kr