661 - 674 av 674
1...323334 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 mars 2006

Klubbad för

Pantvaror Kamera

Kamera, Minolta 404si, Minoltaobjektiv (2) 35-80mm 1:4-5,6 75-300mm 1:4,5-5,6 allt i kartong

750 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Nikon F90X med batteripack i kartonger

1 100 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Minolta Dynax 404si( slutarridån defekt) , Objektiv minolta 35-80mm med väska

200 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Rolleicord

550 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, Mobiltelefon Nokia 3510 med laddare

325 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Örhänge, 18K 0,6g

75 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Elektronik

Kamera, digitalkamera Avant DC 430, minneskort 16MB + 64MB med fodral, manual, usb-kabel

475 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Elektronik

Kamera, digital videokamera Panasonic NV-Gs120EG med laddare, AV-kabel i kartong

2 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Glasskål, Orrefors signerad LH (graverad Toyota Autoimport AB) höjd: 10cm, diameter: 15cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Glasskål, Orrefors Sofiero höjd: 14cm, diameter: 27cm (repig botten)

2 100 kr

Utrop: 2 000 kr

Vas, B&G höjd: 39cm , Diameter: 11cm (naggad vid botten)

475 kr

Utrop: 700 kr

Karaff, Glas med hals i silver graverad (naggad i kanten)

100 kr

Utrop: 100 kr

Fiske, Spinnrullar (2), Haspelrulle (1), Ambassadeur 6500-c3, ambassadeur 1600C, Abu Garcia Suverän

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Klockor Ulysse Nardin

ULYSSE NARDIN, skeppskronometer, 124 mm, 2-dagars, Nr. 4736, gulmetall, skadad urtavla (6/10), gångreservsindikator, ca 1944. Obs inget träfodral.