Dykarur, Suunto Stinger, Quartz, 200m (svagt batteri), i stål.
Utrop: 600 kr
Kamera, Nikon F-401s, med två objektiv 35-70 och 70-210mm
Mobiltelefon, Nokia 3200 (Comviqlåst). Ej funktionsgaranti!
Utrop: 50 kr
TV-spel, X-Box, med 1 Handkontroll och kablar.
Fiskespö, Ron Thompson 10´6´´, tvådelat, i tygfodral.
Fiskerulle, Shimano Aero 4000, med två spolar. i Orginalkartong.
Pendyl, förgylld, (nyckel saknas), lackskador.
Lampetter, ljus, ett par, förgyllda (lackskador), med spegel.
Pendyl, Em. Söderlund, Uppsala, förgylld, med nyckel (lackskador).
Förstärkare, Line 6 Spider II, 30W.
Utrop: 250 kr
Tisdag 14 mar 2006
Förfallna panter / Svensk Pantbelåning