161 - 180 av 695
1...8910...35 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 mars 2006

Klubbad för

Damur, Rolex Datejust 18K -90 med diaindex Presidentlänk 15,5cm L567708 extra länk cert i box

45 000 kr

Utrop: 52 000 kr

Herrur, Omega Seamaster co-axial stållänk 19cm med box

9 000 kr

Utrop: 10 400 kr

Herrur, Aquaswiss Iceberg med diakrans och läderarmband extra armband i box

2 300 kr

Utrop: 2 300 kr

Väggpendyl, röd med förgyllning Westerstrand Töreboda nyckel och pendel

1 100 kr

Utrop: 950 kr

Herrur, Certina DS Chronograph med gummiarmband

650 kr

Utrop: 300 kr

Herrur, Tissot PR100 med läderband

Utrop: 425 kr

Herrur, Casio quartz med stållänk 20cm

Utrop: 250 kr

Klarinett, Boosey&Hawkes i fodral nothållare

400 kr

Utrop: 50 kr

Gitarr, Aukustisk gitarr Washburn med mic D-10EM/CBL i mjukt fodral

1 500 kr

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Kompaktkamera Fuji 3500ix i fodral (ej funktionsgaranti)

225 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Kamera

Digitalkamera, Sony DSC-P92 i mjuk väska

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Elektronik

Sampler, AKAI S3000XL med el-sladd

800 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Samsung SGH-E720 med laddare och manual (ej låst men kod okänd)

1 300 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Elektronik

PlayStation 2, nät- och antennsladd minneskort 8MB två handkontroller och 1 spel

450 kr

Utrop: 400 kr

Litografi, Lars Norrman 265/360 71x57cm, (d)

250 kr

Utrop: 400 kr

Figurin, Hund Lisa Larsson L8cm H6,5cm

375 kr

Utrop: 200 kr

Figurin, Katt Lisa Larsson L11cm H10cm

350 kr

Utrop: 200 kr

Figurin, Kamel Lisa Larsson L8,5cm H10cm

350 kr

Utrop: 200 kr

Dykutrustning, Abyss Regulator snr AY13352 Mares i kartong

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Dykutrustning, Oktavius Proton Ice snr IO11645 Mares i kartong

Utrop: 1 800 kr