661 - 680 av 695
1...333435 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 mars 2006

Klubbad för

Figurin, Royal Copenhagen "isbjörn med ungar" ca 20 cm

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Figurin, Royal Copenhagen "säl med unge" ca 20 cm

475 kr

Utrop: 1 200 kr

Figuriner, 2 st fåglar Ittala Finland ca 10,15 cm

1 800 kr

Utrop: 700 kr

Figurin, Smed 20 cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Mikrofon, Studiomikrofon Neumann U87Ai P48 i trälåda , manual

15 000 kr

Utrop: 5 900 kr

Urna, Gustavsberg stengods 14cm, Väggbonad Rörstrand "picknick"

650 kr

Utrop: 300 kr

Mikrofon, AKG C414B-ULS med upphängning (spindel) i originalväska

4 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Vas, Orrefors 22 cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Tavlor, 2 Litografier av Christer Boberg, 1 glas saknas 39,5x29 cm

100 kr

Utrop: 200 kr

Glas, 8 Rödvinsglas, 6 Vitvinsglas, 6 Champagneglas, 6 Sherryglas, skickas ej

475 kr

Utrop: 300 kr

Fakta, 23 Band Nationalencyklopedin och multimedia 2000+ DVD, skickas ej

2 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Skålar, 3 Kristallskålar Orrefors 8,10,16cm

750 kr

Utrop: 600 kr

Koppar, 2 Moccakoppar, 2 Små kaffekkoppar med 4 fat B&G

25 kr

Utrop: 200 kr

Terrin, Göteborg 17 cm

275 kr

Utrop: 100 kr

Glasskål, på fot sign. Åke, Thomas Malmöhyttan -82 19 cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Knivar, 2 Brevknivar, 1 Ljussax

1 200 kr

Utrop: 50 kr

Kakfat, På fötter Rosenthal med blomdekor Ø 19cm

225 kr

Utrop: 50 kr

Kanna, Rörstrand "Blå eld" 19 cm

650 kr

Utrop: 800 kr

Servis, Kaffeservis i nickel, defekt kaffekanna

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

CD-spelare, Philips recordable/rewriteable med kopieringsfunktion modell CDR 765

550 kr

Utrop: 1 000 kr