601 - 620 av 695
1...303132...35 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 mars 2006

Klubbad för

Figurin, Nao "Mamma och barn i kimono" ca 38 cm

325 kr

Utrop: 350 kr

Glas, 3 Ölglas 15cm, 2 Vinglas 25cm, Kosta Boda sign. Ulrica Hydman-Vallien

800 kr

Utrop: 700 kr

Musikeffekt, DBX 566 Dual Vacuum Tube Compressor, ej elsladd

6 200 kr

Utrop: 1 900 kr

Glas, Champagneglas ca 27 cm, Orrefors sign. Anne Nilsson/AJ

275 kr

Utrop: 100 kr

Musikeffekt, Ampex pre amp (förförstärkare) modell i 350-serien 50-60tal, (110v ?) eladaptor medföljer ej.

11 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Tavla, Blandteknik sign. R. Högfeldt "Kyparen" 40x32cm, (d)

550 kr

Utrop: 1 500 kr

Musikeffekt, Korg SDD 3000 digital delay

2 900 kr

Utrop: 1 500 kr

Musikeffekt, Eventide Omnipressor, mod2830, ej elsladd

5 900 kr

Utrop: 4 000 kr

Tavla, olja sign.Bertel-Nordström 1935 49x60 cm

550 kr

Utrop: 500 kr

Tavla, Akvarell sign, John Arsenius 1884 "hästmotiv" 41x49 cm, skadad ram

3 500 kr

Utrop: 5 000 kr

2 Tavlar, Färglitos sign, Sigvard Bernadotte 1982 46x34cm (d)

1 900 kr

Utrop: 550 kr

Synth, PRO ONE sequential circuits, med inbyggd midi, liten träflisa av

4 900 kr

Utrop: 4 000 kr

Tavla, Färglitografi sign. Sigvard Bernadotte 1982 49x39 cm, (d)

2 200 kr

Utrop: 300 kr

Krus, Rörstrand 19cm, Vas Rörstrand 16cm, 1 Vas 26cm

300 kr

Utrop: 250 kr

Urna, med lock Royal Copenhagen Blå blomster ca 28 cm 2:a sort

750 kr

Utrop: 750 kr

Skulptur, i glas, liten nagg i underkant, sign. Flygfors ca 44 cm

750 kr

Utrop: 350 kr

Skål, Orrefors 11x14x20 cm

1 300 kr

Utrop: 350 kr

Figuriner, 2 av glas ca 9cm, 1 av keramik Sign. Rosa Ljung ca 9cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Stakar, 1 Par malmljusstakar sign. Geoeg Wojidkow & Co Malmö 46 cm

1 500 kr

Utrop: 750 kr

Musikeffekt, Equalizer Pultec EQP-1A , OBS! 110 volt snr 1970 transfo medföljer ej

24 500 kr

Utrop: 15 000 kr