301 - 320 av 695
1...151617...35 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 mars 2006

Klubbad för

Pantvaror Kamera

Kikare, Bushnell Voyager 8x25

550 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Elektronik

Stereo, JVC UX-P5R med högtalare och fjärrkontroll, nyskick!

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Pantvaror Elektronik

Spelkonsol, Sony Playstation 2 (SCPH-70004), Handkontroll, Minneskort, 1 Spel Grand Theft Auto Vice City, allt orginal i kartong

650 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Elektronik

DVD-spelare, Denver MT-712 portabel med LCD-skärm, batteripack, adapter, lurar, kablar. Fungerar bra.

800 kr

Utrop: 600 kr

Glasfigur, Kosta Boda Unique sign. Kjell Engman,Båt med fiskar, höjd ca 60cm, bredd ca 50cm, med belysning i foten

14 400 kr

Utrop: 10 000 kr

Vas, Kosta Boda, sign. Ulrica Hydman-Vallien, höjd ca 26 cm

425 kr

Utrop: 400 kr

Skedar, 12 Moccaskedar modell Princess i silver 10cm

450 kr

Utrop: 300 kr

Tavla, Färglitografi sign. Theo Tobiasse ca 100 x 70cm, nr 179/250 (d)

2 000 kr

Utrop: 2 000 kr

Figurin, KD Sjuksköterska höjd ca 21cm

700 kr

Utrop: 175 kr

Figurin, JD Copenhagen, Liggande hund, höjd ca 11cm, längd ca 14cm

900 kr

Utrop: 200 kr

Vas, B&G Måsen höjd ca 13cm

350 kr

Utrop: 75 kr

Glasfigur, Kosta Boda, "Trenchcoat" orange sign. Kjell Engman med belysning i kartong

3 600 kr

Utrop: 4 100 kr

Matta, ca 270 x 190cm

1 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Halskedja, Bismarck doserad 42 cm 18K 5,3 g

Utrop: 600 kr

Armband, Pansar 20 cm 18K 7,7 g

Utrop: 850 kr

Ring, med sten Ø 16 1/2 18K 5,4 g

Utrop: 600 kr

Ring, med röda stenar Ø 16 3/4 18K 2,5 g

250 kr

Utrop: 275 kr

Armband, defekt, Ring slät med gravyr 18K 13,1 g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Halskedja, Ankar 40 cm, Hänge 18K 4,0 g

Utrop: 450 kr

Halskedja, Pansar 50 cm 18K 22,1 g

Utrop: 2 300 kr