141 - 160 av 708
1...789...36 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 februari 2006

Klubbad för

Mässing, Fat Ø 30 cm, 1 par Lampetter, Ljusstake 6 cm hög, Form Ø 9 cm allt Skultuna mässing

175 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

Tavla, Olja Sign. Kåge 1959 motiv "Blommor med vas" 38 x 30 cm (d)

100 kr

Utrop: 50 kr

Keramik, Vas med handtag Sign. C R 29 cm hög

275 kr

Utrop: 300 kr

Glas, Vas Orrefors liten flisa ur 18 cm hög

125 kr

Utrop: 50 kr

Ring, med lila sten, stenen sliten Ø 17, graverad,18K 4,9g

350 kr

Utrop: 425 kr

Armband, Manglad Pansar 18cm med säkerhetskedja 18K 7,7g

Utrop: 850 kr

Nål, nål med skador 18K 1g

75 kr

Utrop: 100 kr

Hänge, Kors, små skönhetsfel, 18K 1,3g

125 kr

Utrop: 125 kr

Ringar, 2 släta ringar 23K, skadad skena, Ø 19 1/4, 19 1/2 9g

900 kr

Utrop: 950 kr

Klackring, graverad "L S" 18K Ø 17 4,9g

400 kr

Utrop: 475 kr

Pärlcollier, Odlade saltvattenspärlor 6,9-7,4mm, 144cm vitguldslås med 2 små diamanter

4 400 kr

Utrop: 2 000 kr

Halskedja, i vitguld 43cm, Hänge med 1 diamant ca 0,23ct, små innerslutningar 18K 4,2g

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Halskedja, i vitguld 39,5cm med integrerat hänge med blå stenar 18K 7,8g

700 kr

Utrop: 750 kr

Armband, i vitguld halvstelt med diamanter 13 x ca 0,02ct 18cm 14,4g

2 100 kr

Utrop: 2 200 kr

Brosch, Hänge med små skönhetsfel, Graverad, 18K 7,9g

625 kr

Utrop: 750 kr

Ring, med sten, något skev skena, 18K Ø 17 1/2 4,5g

375 kr

Utrop: 425 kr

Parti guld, skador, graverat, (Id-bricka, nål, ring med sten)18K 6,9g

Utrop: 650 kr

Örhängen, ett par Caméörhängen med skruvlås 18K 3,1g

325 kr

Utrop: 375 kr

Armband, slipad Figaro 18K 19cm 9g

Utrop: 950 kr

Armband, Bismarck med 15 Berlocker, flera med små skador 18K, 1 Berlock 14K 19,5cm 27,5g

2 200 kr

Utrop: 2 200 kr