241 - 260 av 708
1...121314...36 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 februari 2006

Klubbad för

Ring, med sten, skador 18K Ø 16 2,6g

200 kr

Utrop: 250 kr

Ring, med vit sten (repor) 18K Ø 17 1,9g

175 kr

Utrop: 175 kr

Armband, 18K guld, Kejsarlänk längd 21cm vikt 105,6g

9 600 kr

Utrop: 10 400 kr

Hänge, Kors Kejsar 18K 43,9g

Utrop: 4 500 kr

Halskedja, Ankar 51cm 18K 95,4g

Utrop: 9 900 kr

Hängen, 2 hängen, 1 graverat, 18K 4,3g

350 kr

Utrop: 425 kr

Hänge, Kors med stenar (1 saknas) 18K 5g

Utrop: 425 kr

Örring, Udda örring mönstrad, något skev 18K 1g

75 kr

Utrop: 100 kr

Slipshållare, 18K 5,3g

Utrop: 600 kr

Ringar, 2 Klackringar med sten, 18K skador 8,5g

Utrop: 750 kr

Halskedja, Ankar (2 länkar klippta) 60cm 18K 108,5g

9 300 kr

Utrop: 10 200 kr

Armband, X-länk med stav 19cm 18K 38,2g

3 200 kr

Utrop: 4 200 kr

Guld, 1 bit av Ankarlänk 18K 27,8g

2 400 kr

Utrop: 2 600 kr

Ring, Slät ring graverad, 18K Ø 16 1/2 2,3g

175 kr

Utrop: 225 kr

Ring, Slät ring 18K Ø 17 7g

600 kr

Utrop: 650 kr

Armband, Bismarck skada vid låset, 18,5cm 18K 7,1g

550 kr

Utrop: 650 kr

Armband, X-länk med 5 Berlocker 18cm, 1 låsåtta saknas, 18K 11g

Utrop: 1 100 kr

Pälcollier, doserat med silverlås, mittpärlan 7mm, 56cm

325 kr

Utrop: 450 kr

Pärlcollier, små sötvattenspärlor, 40cm, lås & hänge 18K

200 kr

Utrop: 400 kr

Armband, gles Bismarck 19cm 18K 20,2g

1 600 kr

Utrop: 1 900 kr