181 - 200 av 708
1...91011...36 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 februari 2006

Klubbad för

Ring, med lila sten (små skador) Ø17 18K 4,4g

375 kr

Utrop: 375 kr

Hänge, med porslin och lägst 18K guld, små skönhetsfel, bruttovikt 19,2g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, Pansar 48cm 18K 16,4g

Utrop: 1 800 kr

Halskedja, Flätad tvåfärgad, 44cm små skönhetsfel, Hänge med sten 18K 6,5g

Utrop: 650 kr

Armband, Bismarck 18,5cm liten skada, 8 Berlocker, 1 skadad, graverad, 18K 12,9g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring, med stenar (Panter) Ø 18 1/2 18K 11,4g

Utrop: 1 200 kr

Ring, med färgade stenar, sten saknas, Ø 18 1/2 något skev skena, 18K 6,6g

600 kr

Utrop: 600 kr

Armband, 19cm skadad, 7 Berlocker 18K 21,9g

2 100 kr

Utrop: 2 100 kr

Armband, Fiskben 20cm med 9 Berlocker, skador 18K 28g

2 400 kr

Utrop: 2 600 kr

Armband, Manglad Pansar 18cm med säkerhetskedja, 13 Berlocker (1 graverad) 18K små skador 17,2g

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Hängen, 2 Hängen 18K stjärntecken små skador 2,4g

Utrop: 300 kr

Collier, med gula stenar 45,5cm 18K 31,5g

2 600 kr

Utrop: 2 800 kr

Halskedja, Pansar 52cm Hänge med myntliknande platta lägst 18K 19,9g

1 900 kr

Utrop: 2 100 kr

Ring, med röda stenar och diamanter, 3 x ca 0,05ct Ø 17 3/4 18K 3,2g

700 kr

Utrop: 850 kr

Ring, med blå stenar och diamanter, 3 x ca 0,05ct, en lite skadad, 18K Ø 17 3/4 3,1g

675 kr

Utrop: 800 kr

Ring, mönstrad, lite sled skena, Ø 17 18K 8,6g

700 kr

Utrop: 850 kr

Ring, i vitguld med röd sten & 12 små diamanter, graverad, 18K Ø 15 1/2, 3g

1 300 kr

Utrop: 475 kr

Ring, med stor brun sten (små nagg) Ø 20 1/2, 18K 42,1g

2 800 kr

Utrop: 3 400 kr

Klackring, Hästsko med röda stenar, graverad, Ø 21 1/4 49,1g

4 200 kr

Utrop: 4 300 kr

Armband, Pansar ihåligt 21cm 18K 17,1g

Utrop: 1 800 kr