Avslutad | Klassiska – Lördag 25 mars 2006
Klubbad för
RING, 18K vitguld, 6 st princesslipade diamanter, ca 0,60 ctv, smaragd ca 1 ct, stl 18, vikt 9,3 g
ARMBAND, silver, engelska stämplar, ca 1902, stelt, öppningsbart, V=36,6 gr, bucklor
RING + HÄNGE i 18K guld med 2 laserslipade blå topaser ca 13 ct totalt, samt 40 briljanter ca 1,60 ct totalt, ca TCr/ SI-P, stl 18.