Avslutad | Pant – Torsdag 26 januari 2006
Klubbad för
1 Värmeljushållare i kristall, Orrefors, "Olympiska spelen 1948" signerad av fotbollsspelarna & bröderna Bertil & Gunnar Nordahl (naggad)
Visa varaUtgått
1 Herrur Lambretta i stål med datum & stållänk (repigt glas, defekt lås)
Visa varaUtgått
1 Herrur Tissot Seastar automatic i stål med datum (repigt glas, saknar länk, krona defekt)
Visa varaUtgått
1 Herrur Tissot Seven automatic i doublé med datum (saknar länk)