201 - 220 av 624
1...101112...32 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 26 januari 2006

Klubbad för

1 Värmeljushållare i kristall, Orrefors, "Olympiska spelen 1948" signerad av fotbollsspelarna & bröderna Bertil & Gunnar Nordahl (naggad)

1 Herrur Lambretta i stål med datum & stållänk (repigt glas, defekt lås)

1 Herrur Tissot Seastar automatic i stål med datum (repigt glas, saknar länk, krona defekt)

1 Herrur Tissot Seven automatic i doublé med datum (saknar länk)

2 Ringar med vita stenar, rg/vg, stl:18 1/4, 18K. Vikt 4,3g

1 Ring med vita & svarta stenar, stl:19, 18K. Vikt 7g

650 kr

Utrop: 850 kr

1 Kompaktkamera Fokina DX Autofocus 34mm 1:3,8, snr:366257 (repig)

Utrop: 50 kr

1 Herrur Time i stål med datum & läderband

Utrop: 50 kr

1 Klockkedja rund Pansar, 39,5cm, 18K. Vikt 13,2g

Utrop: 1 600 kr

1 Armband Figaro, 22,5cm, 18K. Vikt 21,1g

Utrop: 2 700 kr

1 Stelt armband, 18K. Vikt 15,5g

Utrop: 1 900 kr

1 Stelt armband, 18K. Vikt 12,7g

Utrop: 1 500 kr

1 Armring, 18K. Vikt 25,5g

Utrop: 3 300 kr

1 Armband X-länk/stav, 18,5cm, 18K. Vikt 16g

Utrop: 2 100 kr

1 Par örhängen Bismarck, 18K. Vikt 3g

325 kr

Utrop: 400 kr

1 Par örhängen "blom-motiv", 18K. Vikt 5g

Utrop: 650 kr

1 Ring rg/vg, stl:20 1/2, 18K. Vikt 5,8g

Utrop: 700 kr

1 Ring, stl:17 1/2, 18K. Vikt 2,5g

300 kr

Utrop: 300 kr

1 Klackring, stl:17 1/2, 18K. Vikt 2,6g

Utrop: 325 kr

1 Collier doserad X-länk/stav, 43cm, 14K. Vikt 12,4g

Utrop: 1 300 kr