201 - 220 av 902
1...101112...46 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 januari 2006

Klubbad för

Herrur, Certina 18K graverad med läderarmband i box (Går ej)

800 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Rolex Oysterquartz Day Date 18K Nr 6257667 Batteri slut

25 000 kr

Utrop: 29 000 kr

Damur, Zenith 18K med 18K länk Fiskben 23,8g

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Herrur, Tissot Manuell 18K Graverad Plastglas med läderarmband

850 kr

Utrop: 50 kr

Fickur, Longines 14K 2 Boetter graverad Kedja 18K

3 700 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Seiko Automat i stål Plastglas utan armband

75 kr

Utrop: 50 kr

Fickur, Waltham 14K 3 boetter

2 700 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Citizen Quartz Chronograph i stål med stålarmband

225 kr

Utrop: 50 kr

Damur, Omega 18K armband 18K 26,2g

2 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Damur, Omega Seamaster Quartz Safirglas i stål med flexiarmband

550 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Perfecta Automatic 18K Plastglas med flexiarmband

950 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Tissot Quartz i Stål med Stålarmband

400 kr

Utrop: 50 kr

Damur, Perfecta 14K med doubléarmband

175 kr

Utrop: 50 kr

Ring, 18K med stenar Ø173/4 1,9g

225 kr

Utrop: 200 kr

Herrur, Tissot PR 100 Quartz i Stål med Stålarmband (sprint saknas i låset) Batteri slut

400 kr

Utrop: 50 kr

Pendyl, Förgylld Pendyl med nyckel (Små lackskador)

450 kr

Utrop: 50 kr

Pendyl, Förgyldd Pendyl med nyckel Herbert Werslén Linköping (Små lackskador)

650 kr

Utrop: 50 kr

Såsskål, med fast fat Blå Måsen 2:a sortering

200 kr

Utrop: 50 kr

Myntsamling, Blandade valörer i 2 Boxar

1 300 kr

Utrop: 50 kr

Polisbricka, Amerikans Polisbricka Los Angeles Police, Äkthetscertifikat

750 kr

Utrop: 50 kr