Avslutad | Klockor – Lördag 4 februari 2006
Klubbad för
Klockor Swatch
5 st SWATCH, Chrono, Grand Prix, Ref nr. SCJ101, kronograf, herrur, plast, quartz, defekta, plexiglas, plastband, oanvända, ca 1991, box.
LONGINES, Dolce Vita, Ref nr. L5.158.4.16.6, Serie nr. 29609899, damur, stål, quartz, safirglas, originallänk, viklås, ca 2000, box.
OMEGA, herrur, 25 mm, Cal 620, Serie nr. 21729518, Ref nr. 111023, 18K guld, manuell, plexiglas, skadad urtavla, läderband, ca 1965.
OMEGA, herrur, 35 mm, Cal 285, Serie nr. 17573579, Ref nr. 14708 3, 18K guld, manuell, plexiglas, skadad urtavla, bucklor, läderband, ca 1961.
Klocktillbehör Omega
BOX, till Omega Seamaster armbandsur, grönt läder, ej komplett, skadad, 1950-tal.