421 - 440 av 825
1...212223...42 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 19 december 2005

Klubbad för

Armband, Bismarck 19cm 18K 13,7g

Utrop: 1 400 kr

Armband, Bismarck 17,5cm 18K 13,7g

Utrop: 1 400 kr

Ring, Slät ring (graverad) Ø 19 1/2 18K 4,7g

375 kr

Utrop: 375 kr

Armband, tvåfärgat 18cm 18K 9,7g

775 kr

Utrop: 900 kr

Armband, tvåfärgat 19,5cm 18K 8,3g

700 kr

Utrop: 800 kr

Örhängen, ett par Örringar, små skönhetsfel 1,1g

150 kr

Utrop: 125 kr

Parti guld, 2 Släta ringar, graverade, udda Örring, Halskedja Pansar 51cm, Skador 18K 10,1g

800 kr

Utrop: 850 kr

Halskedja, Pansar 51cm, ihålig, 18K 16,4g

Utrop: 1 700 kr

Halskedja, Pansar 50cm (ögla saknas vid låset) 18K 12,1g

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Armband, med 3 färgade stenar, 18,5cm små skönhetsfel 14K 12,3g

700 kr

Utrop: 800 kr

Ringar, 2 Släta ringar, graverade, 18K Ø 20, 11,8g

950 kr

Utrop: 950 kr

Halskedja, Pansar 45cm (ihålig) 18K 6,2 g

Utrop: 650 kr

Parti guld, 2 udda Örhängen (saknar lås),Hänge, Slät ring, graverad, diamanter 3 x ca 0,01ct, Ø 17 1/2. 18K 6,9g

550 kr

Utrop: 600 kr

Armband, X-länk skadat, nästan av. 20cm 18K 10,2g

850 kr

Utrop: 850 kr

Armband, X-länk skadad låsåtta, 20cm 18K 26,8g

2 200 kr

Utrop: 2 300 kr

Ring, 18K med små diamanter 18 x ca 0,01ct, 1 x ca 0,02ct, en skadad, skenan något skev Ø 17 5,6g

Utrop: 950 kr

Hänge, lägst 18K 3,6g

300 kr

Utrop: 350 kr

Supkoppar, 7 Supkoppar i silver med förgylld fot. Höjd 5cm

700 kr

Utrop: 350 kr

Damur, Tissot med guldband 18K (litet skönhetsfel på länken) Manuell, 17cm Bruttovikt 22,2g

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring, med liten sten,skev skena 18K Ø 17 1,6g

125 kr

Utrop: 150 kr