361 - 380 av 825
1...181920...42 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 19 december 2005

Klubbad för

Armband, Pansar20,5cm slitet 18K 15,5g

1 200 kr

Utrop: 1 300 kr

Parti guld, 18K, graverat eller med skador 11,3g

1 000 kr

Utrop: 950 kr

Hänge, Hund 18K 2g

Utrop: 225 kr

Hänge, Hund, Ett par örhängen Delfiner med liten sten 18K 1,4g

200 kr

Utrop: 175 kr

Ring, med turkos sten, skadad skena, 18K 6,5g

Utrop: 550 kr

Ring,med 45 små diamanter ca 0,005ct/st några med små skador Ø 17 1/2 6,2g

2 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Set, Hänge, Par örhängen allt med blå sten och små diamater 18K 3,3g, örh 2 x 8 st, hänge 12st. ca 0,005ct/st

1 500 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring, Slät ring i vitguld 18K hack i skenan, graverad Ø 21.36,6g

2 600 kr

Utrop: 2 900 kr

Armband, X-länk 19,5cm 18K 24g

2 000 kr

Utrop: 2 000 kr

Ring, Alliansring i vitguld med 5 små diamanter, ingrav 010 ct ograverad, 18K Ø19. 5,0g

Utrop: 850 kr

Halskedja, Pansar 40cm med Hänge med sötvattenspärla, 18K 3,0g

550 kr

Utrop: 350 kr

Ring, omgjord vigselring 23K graverad,med grön sten samt 6 diamanter, tot ca 0,16ct.Ø 18. 7,8g

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, Manglad Pansar 47cm 18K 6,5g

550 kr

Utrop: 650 kr

Ring, Slät ring graverad 18K Ø 21 4,6g

375 kr

Utrop: 375 kr

Klackring, små repor 18K Ø 17 1/4. 6,8g

Utrop: 700 kr

Set, Halskedja 42cm, Armband 18cm 18K flerfärgat 19,4g

Utrop: 1 900 kr

Halskedja, Singapore 40cm, Hänge lägst 18K 3,2g

250 kr

Utrop: 300 kr

Ring, med flerfärgade stenar och emalj, 18K sten saknas, Ø 18 1/2 5,6g

375 kr

Utrop: 450 kr

Armband, X-länk 17,5cm 18K 14,7g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Armband, Bismarck 18,5cm 32,5g

2 500 kr

Utrop: 2 900 kr