81 - 100 av 288
1...456...15 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 17 december 2005

Klubbad för

1 Guldmynt ( hänge ) 9,5gr

950 kr

Utrop: 950 kr

1 Kedja 9k 1 Kedja 1 Hänge 1 Ring 14k 2 Hängen 18k 20,5gr

Utrop: 2 000 kr

1 Halskedja 18k 42 cm. dos x-länk 21,8gr

Utrop: 2 200 kr

1 Ring 18k med stenar ( sten saknas ) 17,5 mm 8,3gr

600 kr

Utrop: 800 kr

1 Armring 18k med stenar 29,5gr

Utrop: 2 950 kr

1 Armband 18k med jade+ dia + pärlor ngt.def. 14,5gr

2 400 kr

Utrop: 1 500 kr

1 Sl. Ring 23k 2 Ringar 18k med stenar 17-18 mm 14,0gr

Utrop: 1 400 kr

Pantvaror Video

1 digitalkamera Fuji skad.

200 kr

Utrop: 50 kr

1 Halskedja 18k med hänge 40 cm. 14,5gr

1 150 kr

Utrop: 1 450 kr

1 Damarmbandsur G/S Rolex Yacht Master Ref.nr.169623/A250028 m. cert

27 000 kr

Utrop: 34 000 kr

1 Halskedja 18k 40 cm. 14,8gr

1 150 kr

Utrop: 1 450 kr

1 Oljemålning sign. Törneman ( Vid fönstervalver 1914 ) 135+80

Utrop: 128 000 kr

2 Örhängen 18k VG med dia tot c:a 0,30 ct. 2,3gr

2 700 kr

Utrop: 2 500 kr

6 Ringar 18k 15,5gr

Utrop: 1 450 kr

1 Armband c:a 20k 15 cm. 7,5gr

700 kr

Utrop: 750 kr

1 Halskedja 18k med berl. 40 cm. skad. 3,8gr

300 kr

Utrop: 350 kr

1 Ring 18k med dia c:a 0,20 ct. 17 mm 4,4gr

Utrop: 1 400 kr

1 Silverbälte 320 gr. 320,0gr

600 kr

Utrop: 800 kr

1 Oljemålning sig. Peter Dahl ( Tomteboda ) 73+90

Utrop: 140 000 kr

1 Akvarell Sign Peter Dahl

Utrop: 20 000 kr