561 - 580 av 1 198
1...282930...60 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 21 november 2005

Klubbad för

Ring, i vitguld med liten diamant Ø 17 18K 2g

225 kr

Utrop: 250 kr

Ring, ormliknande Ø 14 1/2 14K 3,7g

225 kr

Utrop: 250 kr

Ring, med grön sten & diamanter 16 x ca 0,01ct varav 5 lösa, Ø 17 graverad 18K 6,9 gr

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Halskedja, Pansar 56cm 14K 6,9g

400 kr

Utrop: 450 kr

Ring, herring Ø 21 1/4 små repor, graverad 18K 9,5g

750 kr

Utrop: 800 kr

Ring, vikingakopia 18K Ø 19 1/2 10g

Utrop: 1 150 kr

Pärlring, färgad odlad saltvattenpärla, 7,8mm Ø 16 1/4 18K 4,5g

Utrop: 550 kr

Alliansing, med 11 diamanter 0,12ct enligt gravyr Ø17 18K 4,3g

700 kr

Utrop: 825 kr

Ring, med diamater 1x ca 0,08ct, 6 x ca 0,01ct Ø 17 1/2 18K 4,4g

825 kr

Utrop: 950 kr

Armband, X-länk 19,5cm 18K 20,9g

1 675 kr

Utrop: 1 950 kr

Armring, öppningsbar 18K 17,3g

Utrop: 1 700 kr

Halskedja, Venezia 38cm små skönhetsfel, 18K 2,5g

Utrop: 225 kr

Parti guld, 18K skador, bl.a.Armband, Hänge, udda Örhänge 9,8g

750 kr

Utrop: 800 kr

Halskedja, Singapore 48cm, Hänge med röd sten 2,2g

175 kr

Utrop: 225 kr

Örringar, ett par, liten skada vid fästet 18K 3g

300 kr

Utrop: 275 kr

Slät ring, ograverad Ø 19 1/4 18K 4,6g

350 kr

Utrop: 400 kr

Halskedja, doserad Bismarck 42cm 18K 8,2g

650 kr

Utrop: 750 kr

Halskedja, Pansar 52cm ihåligt, Hänge krusufix 14K 20,8g

1 275 kr

Utrop: 1 325 kr

Halskedja, 50cm, Hänge kors 14K 8,4g

500 kr

Utrop: 525 kr

Halskedja, Ankar 54cm 14K 4,5g

275 kr

Utrop: 300 kr