481 - 500 av 1 198
1...242526...60 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 21 november 2005

Klubbad för

Tändare, Dunhill

225 kr

Utrop: 250 kr

Halskedja, Kejsarlänk 56cm 18K 157,0g

12 550 kr

Utrop: 14 450 kr

Ring, Ø 17 1/2 med diamanter 11x ca 0,01ct (små repor på några) 18K 4,9g

600 kr

Utrop: 700 kr

Örhängen, ett par, Ring Ø 18 1/2 allt med röda stenar lägst 18K 20,5g

Utrop: 1 650 kr

Armband, med 10 berlocker, färgade stenar 18cm 18K bruttovikt 20,1g

Utrop: 1 500 kr

Ring, med vita stenar Ø 19 något skev skena lägst 18K 4,6g

400 kr

Utrop: 425 kr

Halskedja, lägst 18K 176cm små skador 45,9g

3 800 kr

Utrop: 4 250 kr

Kedja, Cordel 48cm, Hänge "kula" (solid), 18K 29,7g

2 350 kr

Utrop: 2 600 kr

Ring, med tre diamanter ca 0,025ct/st Ø 17 1/4 graverad 18K 3,7g

Utrop: 475 kr

Armband, Bismarck 19cm 18K 12,7g

950 kr

Utrop: 1 100 kr