241 - 260 av 1 198
1...121314...60 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 21 november 2005

Klubbad för

Halskedja, Bismarck doserad 43cm 18K 15,6g

Utrop: 1 525 kr

Armband, Bismarck dubbel 19cm 18K 10,4g

Utrop: 1 075 kr

Collier, flätat i flerfärgat guld 40cm 18K 10,0g

800 kr

Utrop: 925 kr

Armband, manglat 19cm små skador 18K 8g

625 kr

Utrop: 700 kr

Armband, Bismarck 19cm 18K 12g

Utrop: 1 200 kr

Damur, Lemania, plexiglas, doublé manuell med band i X-länk 18K 19cm Bruttovikt 24,2g

1 150 kr

Utrop: 1 100 kr

Collier, I vitguld, halvstelt med vita stenar, sten saknas, 38cm 18K 18,2g

1 350 kr

Utrop: 1 575 kr

Hänge, graverat lägst 18K 2,7g

225 kr

Utrop: 275 kr

Armband, 2 Armband för barn med platta, graverade, 18K 14,16cm 5,2g

400 kr

Utrop: 425 kr

Armringar, 3 Mönstrade armringar för barn, Ø 4,5cm, lägst 18K 10,7g

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Halskedja, mönstrad, lägst 18K 52cm 21,1g

1 675 kr

Utrop: 1 950 kr

Örhängen, ett par mönstrade, liten lagning bak, lägst 18K 9,6g

800 kr

Utrop: 875 kr