Utgår
Lampa, kristallkrona med prismor extra prismor i påse
Utrop: 50 kr
Lampa, kristallkrona med prismor
Tavla, olja på duk signerad A. Nilsson västkustsmotiv
Vas, Orrefors 15 cm
Karaff, Kosta Boda 35 cm K. Engman
Vas, 30 cm Kosta Boda B. Vallien
Pokal,Kosta Boda 25 cm U. Hydman Vallien
Karaff, Kosta Boda 20cm med propp G.Sahlin
Pokal, Kosta Boda 27 cm M.Backström
Pokal, Kosta Boda 23 cm G.Sahlin
Glas, 20cm Kosta Boda U.Hydman Vallien
Figuriner, 1 par hundar Beswick, England
Figuriner, Royal Copenhagen "Kvinna på pall" "Vilande att"
Skedar, 12 moccaskedar 10 cm silver "Rosen"
Armband, Pansar slitet, Ring med sten 18K 7,0 g
Utrop: 550 kr
Måndag 7 nov 2005
Förfallna panter / Svensk Pantbelåning