801 - 820 av 829
1...404142 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 7 november 2005

Klubbad för

Lampa, kristallkrona med prismor extra prismor i påse

350 kr

Utrop: 50 kr

Lampa, kristallkrona med prismor

625 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, olja på duk signerad A. Nilsson västkustsmotiv

550 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Orrefors 15 cm

200 kr

Utrop: 50 kr

Karaff, Kosta Boda 35 cm K. Engman

950 kr

Utrop: 50 kr

Vas, 30 cm Kosta Boda B. Vallien

700 kr

Utrop: 50 kr

Pokal,Kosta Boda 25 cm U. Hydman Vallien

550 kr

Utrop: 50 kr

Karaff, Kosta Boda 20cm med propp G.Sahlin

550 kr

Utrop: 50 kr

Pokal, Kosta Boda 27 cm M.Backström

425 kr

Utrop: 50 kr

Pokal, Kosta Boda 23 cm G.Sahlin

275 kr

Utrop: 50 kr

Glas, 20cm Kosta Boda U.Hydman Vallien

225 kr

Utrop: 50 kr

Figuriner, 1 par hundar Beswick, England

125 kr

Utrop: 50 kr

Figuriner, Royal Copenhagen "Kvinna på pall" "Vilande att"

700 kr

Utrop: 50 kr

Skedar, 12 moccaskedar 10 cm silver "Rosen"

200 kr

Utrop: 50 kr

Armband, Pansar slitet, Ring med sten 18K 7,0 g

475 kr

Utrop: 550 kr