401 - 420 av 501
1...202122...26 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 9 november 2005

Klubbad för

2 vaser , 1 skål, 1 tillbringare, U.H.V. "Caramba" (d)

1 800 kr

Utrop: 1 300 kr

1 skål, 1 tillbringare. Kosta Boda U.H.V. (d)

750 kr

Utrop: 900 kr

2 vaser, 1 glas Kosta Boda U.H.V. 1 vas Orrefors sign AN. CE (d)

850 kr

Utrop: 350 kr

2 vaser Kosta Boda U.H.V (d)

250 kr

Utrop: 250 kr

1 vas Kosta Boda Bertil Vallien (d)

1 200 kr

Utrop: 800 kr

2 vaser Kosta Boda Bertil Vallien (d)

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

1 vas Kosta Boda U.H.V (d)

400 kr

Utrop: 600 kr

1 vas Kosta Boda U.H.V (d)

400 kr

Utrop: 600 kr

1 vas, 1 skål Kosta Boda U.H.V. (d)

900 kr

Utrop: 900 kr

1 vinglas Kosta Boda Tulip U.H.V (d)

175 kr

Utrop: 150 kr

2 vinglas Kosta Boda U.H.V. (d)

650 kr

Utrop: 450 kr

1 högt snapsglas, 1 lågt snapsglas. Orrefors sign. AN. CE (d)

250 kr

Utrop: 400 kr

2 snapsglas på fot Orrefors sign. AN. CE. (d)

850 kr

Utrop: 550 kr

1 skål Kosta Boda Kjell Engman

900 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Spegel 109 cm Rokoko skadad kraftigt renoverad sign CH på baksidan av krönet

Pantvaror Övrigt

1 Spegel sengustaviansk 74x30 cm skador

5 600 kr

Utrop: 4 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas E. Galle höjd ca 20 cm

Pantvaror Övrigt

1 Vas Rene Lalique skador h. ca 24 cm