281 - 300 av 501
1...141516...26 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 9 november 2005

Klubbad för

1 Kedja 18K vg venezia 42cm med hänge 18K vg med dia ca 0,15ct. Vikt 3,2g

Utrop: 1 200 kr

6 Knivar, 6 Gafflar, 3 Skedar i silver mod: Uppsala

2 300 kr

Utrop: 1 700 kr

12 Kaffeskedar i silver Mod: Uppsala

Utrop: 750 kr

3 Dessertgafflar, 3 Desertknivar i silver Mod: Chippendale

550 kr

Utrop: 450 kr

8 Gafflar, 8 Knivar, 5 Skedar i silver Mod: Chippendale

1 900 kr

Utrop: 2 400 kr

6 Kaffeskedar i silver Mod: Chippendale

275 kr

Utrop: 400 kr

1 Sked i silver. Vikt 63,9g

100 kr

Utrop: 125 kr

3 Kaffeskedar i silver (olika modeller)

50 kr

Utrop: 50 kr

4 Dessertskedar i silver Mod: Rosenholm

425 kr

Utrop: 350 kr

1 Ring 18K vg med diam tot ca 0,09ct stl. 16. Vikt 3,5g

Utrop: 600 kr

1 Armband förgyllt silver med granater (säkerhetskedja nyare)

400 kr

Utrop: 300 kr

1 Bägare i silver höjd ca:8 cm, ryssland troligtvis S.t Petersburg

3 800 kr

Utrop: 3 500 kr

1 Bägare i silver höjd ca:9 cm, Ryssland troligtvis Moskva 1740-tal

4 000 kr

Utrop: 4 200 kr

1 Kedja i silver pansar 50cm med Hänge/Brosch i silver. Vikt 13,2g

25 kr

Utrop: 50 kr

1 Kedja i silver 40cm. Vikt 57,7g

825 kr

Utrop: 50 kr

1 Armband i silver 19cm. Vikt 28,8g

475 kr

Utrop: 50 kr

1 Armband i silver med emaljdetaljer "Norne" 17cm

275 kr

Utrop: 250 kr

1 Vas i silver H.10cm (gravyr). Vikt 111,2g

175 kr

Utrop: 250 kr

1 Silverskrin med röd sten (gravyr, lös träinnerbit) H.11cm B.24cm D.15cm

2 500 kr

Utrop: 1 200 kr

1 Damarmbandsur Certina 18K med länk i 18K. Vikt 23,5g

1 450 kr

Utrop: 1 700 kr