461 - 480 av 483
1...232425 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 2 november 2005

Klubbad för

1 herrur omega seamaster professional, stål, chronograph, automat, snr: 80370759

1 damur seiko vivace, quartz, stål/doublé, 7 x-tralänkar, box, snr:270234

550 kr

Utrop: 400 kr

1 herrarur seiko chronograph sports 100 (ej funktionsgaranti)

175 kr

Utrop: 50 kr

1 fickur silver, 1 klockkedja

300 kr

Utrop: 250 kr

1 breitling chronomat stål, ref:B13050, snr:108738, box, cert

11 000 kr

Utrop: 14 000 kr

1 herrur casio quartz stål (ngt. sliten)

50 kr

Utrop: 50 kr

1 herrur certina 18k (krona saknas, def.), graverad, flexband

Utrop: 800 kr

1 herrur citizen automat doublé med vita stenar

600 kr

Utrop: 50 kr

1 armbandsur swatch, stål, chronograph, quartz

650 kr

Utrop: 300 kr

1 armbandsur certina ds stål, quartz

1 050 kr

Utrop: 900 kr

1 herrur tissot 18k (grav., behov av service), quartz, läderband

875 kr

Utrop: 1 000 kr

1 herrur Breitling chronomat, ref.B13048, snr:1 58929, bicolour, UTC (batteribyte), ref:B61072, snr:6752, box

16 000 kr

Utrop: 14 500 kr

1 herrur Oris, stål, automat, glasbaksida, xtralänkar, box

Utrop: 3 200 kr

1 trumpet King Tempo 610 snr:420431999 i väska

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

1 elgitarr Epiphone sorrento halvaukustisk snr:R96B1844 mjukt fodral (passar ej)

3 100 kr

Utrop: 2 700 kr

1 el-gitarr Ibanez RG series snr:f9934931 silver, fodral

2 100 kr

Utrop: 750 kr

1 samlarbox KISS "The definitive Kiss collection" 5 cd-skivor 1966-99 (3 obrutna) + bok

650 kr

Utrop: 550 kr

1 elgitarr excel i fodral

650 kr

Utrop: 650 kr

1 elgitarr jacksson professional (några lackskador) snr: 926274, fodral

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

1 trumpet yamaha YTR 2320E (några bucklor, munstycke sitter fast) väska

Utrop: 800 kr