141 - 160 av 1 056
1...789...53 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 24 oktober 2005

Klubbad för

Halskedja, Figaro 50cm 18K 26,7g

Utrop: 2 450 kr

Hänge, Kors med liten röd sten 18K 10,7g

Utrop: 1 000 kr

Armband, Bismarck 18K skadad vid låset 20cm 9,2g

600 kr

Utrop: 700 kr

Armband, Ankar med stav, små repor 18cm, 18K 6,8g

500 kr

Utrop: 550 kr

Armband, Bismarck 19cm 18K 6,8g

500 kr

Utrop: 575 kr

Armband, Pansar med platta, för barn 16cm, 18K 2,6g

Utrop: 275 kr

Ringar, 2 Ringar, en Bismarck, en med liten vit sten Ø 17 3/4, 20. 18K 3,2g

Utrop: 325 kr

Hänge, Kors 18K 0,6g

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring, med vit sten, skev skena 18K Ø 19 2,2g

200 kr

Utrop: 175 kr

Parti guld, skador, graverat 9,7g. Slät ring, Bismarckcollier, 1 Örhänge

Utrop: 725 kr

Halskedja, med olikfärgade stenar 40cm 18K bruttovikt 32,1g

1 950 kr

Utrop: 1 850 kr

Tändare, Cigatettändare Du Pont, Doublé i etui

725 kr

Utrop: 650 kr

Damur, Damarbandsur Certina i vitguld 18K med integrered länk, manuell, går ej, repor i plexiglas 17,5cm.Bruttovikt 29,4g

1 500 kr

Utrop: 1 725 kr

Kedjor, 2 Halskedjor Ankar och Pansar, skadade, Hänge Fotboll 18K 16,6g

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, Ankar 62cm 5,5g 18K, Hänge med myntliknande platta 5,9g 14K liten skada 11,5g

Utrop: 875 kr

Halskedja, Pansar 42cm 18K Hänge Guldtacka delvis 24K, 19,7g

Utrop: 1 950 kr

Armband, Korridor 20cm med platta infattad med blå stenar (en saknas) & 5 diamanter tot 0,71ct 1x ca 0,21ct, 2x ca 015ct, 2 x 0,10ct. 18K 52,7g

Utrop: 7 150 kr