221 - 240 av 1 056
1...111213...53 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 24 oktober 2005

Klubbad för

Örhängen, ett par 14K 5,8g

350 kr

Utrop: 350 kr

Armring, öppningsbar, skador 14K 12,4g

Utrop: 725 kr

Ring, med stenar Ø 19, små skador 18K 19,6g

1 125 kr

Utrop: 575 kr

Armband, 19cm med 4 Berlocker, en saknas, små skador 18K 14,9g

975 kr

Utrop: 1 125 kr

Fotlänk, halvstel för barn med 5 Berlocker (en saknas) skador 18K 7,1g

475 kr

Utrop: 550 kr

Ring, Klackring graverad "D L" Ø 19 1/2 små repor 18K 7,2g

475 kr

Utrop: 550 kr

Armband, Manglad Pansar 18K skada 20cm 4,4g

300 kr

Utrop: 325 kr

Armband, Pansar ihåligt, små skador 18cm 18K 5,8g

400 kr

Utrop: 450 kr

Armband, 2 Armband 18K en Bismarck, 1 Rävsvans 18cm 4,5g

475 kr

Utrop: 450 kr

Collier, flerfärgad, små skador 46cm 18K 40,5g

Utrop: 3 300 kr

Armband, flerfärgat, små skador 20cm 18K 18,9g

Utrop: 1 475 kr

Halskedja, Venezia med flerfärgade kulor 46cm 18K 3,5g

300 kr

Utrop: 350 kr

Halskedja, Kejsarlänk 58cm 18K 205,5g

Utrop: 18 525 kr

Collier, Halsciollier med vita stenar 42cm 18K 28,8g

Utrop: 2 250 kr

Ring, Trinity Ø 16 1/4 18K 12,4g små repor

Utrop: 1 275 kr

Ring, Slät ring graverad Ø 16 18K 2,9g

175 kr

Utrop: 225 kr

Halskedja, Pansar 46cm, Hänge med stenar 18K 6,2g

500 kr

Utrop: 575 kr

Hänge, Kors med stenar 18K 5,2g

Utrop: 575 kr

Ring, i vitguld med diamanter 7x ca 0,01ct (diagram T) Ø 17 18K 5,1g

625 kr

Utrop: 700 kr

Ring, med namn Teresa 18K Ø 17 3/4 52,8g

3 700 kr

Utrop: 4 275 kr