601 - 620 av 624
1...303132 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 3 oktober 2005

Klubbad för

Berlock, med stenar 14K 2,0 gr

100 kr

Utrop: 100 kr

Ring, slät graverad 18K 4,2 gr

Utrop: 275 kr

Halskedja, Ankar i silver med Hänge signerat Elon Arnehill Silver 59,7 gr

325 kr

Utrop: 250 kr

Skedar, 6 moccaskedar i silver av modell Carl Philip 11 cm

175 kr

Utrop: 150 kr

Skål, Orrefors diameter ca 14 cm och höjd ca 9 cm, någon nagg i botten

25 kr

Utrop: 25 kr

Vas, B&G ca 12 cm hög med blomstermotiv

50 kr

Utrop: 50 kr

Fat, uppläggningsfat Royal Copenhagen

125 kr

Utrop: 100 kr

Fat, 2 Uppläggningsfat Rörstrand med motiv av Hjularöds slott i Skåne

125 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, i form av en fågelunge ca 6 cm hög

150 kr

Utrop: 25 kr

Skedar, 6 Kaffeskedar 13 cm i silver med gravyr och skador

125 kr

Utrop: 50 kr

Kaktång, i silver 13 cm

225 kr

Utrop: 50 kr

Klackring, ograverad men något skev i skenan storlek 20 3/4 ed svart sten 18K 3,5 gr

225 kr

Utrop: 225 kr

Skedar, 12 Moccaskedar i silver av modell Princess 10 1/2 cm

325 kr

Utrop: 250 kr

Herrur, med quartzverk med datum och chronograph av märket issot PRS200 i doublé med länk i doublé

1 600 kr

Utrop: 25 kr

Herrur, i doublé av märket Jaques Richal Estoril med quartzverk med repat glas

475 kr

Utrop: 25 kr

Klackring, ograverad storlek 18 3/4 med sten 18K 7,1 gr

Utrop: 600 kr

Damur, Atlantis i 18K med manuellt urverk och X-länk med stav 6 cm 18K bruttovikt 19,6 gr

900 kr

Utrop: 25 kr

Herrur, Tissot Newtimer automatic i stål med sliten länk

850 kr

Utrop: 25 kr

Damur, Certina 14K i boett med manuellt urverk och doublélänk

300 kr

Utrop: 25 kr

Pantvaror Elektronik

Stereo, Bang Olofsen BEO-Center 7000T med Högtalare Bang Olofsen, fötter till högtalarna och fjärrkontroll

1 300 kr

Utrop: 25 kr