621 - 636 av 636
1...303132 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 28 september 2005

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Vas Orrefors Corona Lars Hellsten 4384-22 stl: 12,5cm hög

Pantvaror Övrigt

1 Skål Orrefors stl: 8cm hög

Pantvaror Övrigt

1 Figurin i porslin Bing&Gröndal "Kvinna spelar gitarr" 1684 MO stl: 24cm hög

Pantvaror Övrigt

1 Kakfat i porslin Meissen stl: 15cm hög

600 kr

Utrop: 550 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kulspetspenna Mont Blanc Meisterst–ck (mörkröd)

475 kr

Utrop: 550 kr

Pantvaror Övrigt

21 Leksaksbilar Matchbox i olika modeller (div skador), 1 Leksaksbil Majorette

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasfat Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien handmålat (blom-motiv) stl: 38cm diameter med orginalkartong

Utrop: 650 kr

Pantvaror Övrigt

1 Väggpendyl förgylld Westerstrand Töreboda P135 snr:036894 (saknar nyckel, defekt pendel, smärre skador, ej funktionsgaranti)

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par Ljusstakar Alessi #880639 #881118

550 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Mynt

1 Vas Orrefors Gunnar Cyrén #3834-45 stl: 21cm hög

Pantvaror Mynt

1 Skål Orrefors Gunnar Cyrén "Sofiero" stl: 11cm hög

1 350 kr

Utrop: 950 kr

Pantvaror Mynt

1 Skål Orrefors L H #5249-32 stl: 8cm hög, 30cm diameter

400 kr

Utrop: 550 kr

Pantvaror Mynt

1 Kanna Orrefors Erika Lagerbielke #462611 stl: 16cm hög

375 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Mynt

1 Karaff med propp Orrefors #301283 stl: 29cm hög

450 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Mynt

1 Skål Orrefors Gunnar Cyrén Sofiero stl: 11cm hög

1 400 kr

Utrop: 950 kr

Pantvaror Mynt

1 Väggpendyl förgylld #P21 (ej funktionsgaranti)

350 kr

Utrop: 450 kr