Avslutad | Pant – Onsdag 28 september 2005
Klubbad för
Pantvaror Övrigt
1 Vas Orrefors Corona Lars Hellsten 4384-22 stl: 12,5cm hög
Visa varaUtgått
Pantvaror Övrigt
1 Figurin i porslin Bing&Gröndal "Kvinna spelar gitarr" 1684 MO stl: 24cm hög
Visa varaPantvaror Övrigt
1 Glasfat Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien handmålat (blom-motiv) stl: 38cm diameter med orginalkartong
Pantvaror Övrigt
1 Väggpendyl förgylld Westerstrand Töreboda P135 snr:036894 (saknar nyckel, defekt pendel, smärre skador, ej funktionsgaranti)