Avslutad | Pant – Onsdag 29 juni 2005
1 Damur Citizen quartz snr:975443 doublé med doublélänk med box (Nyskick!)
Visa varaPantvaror Klockor
1 Fickur Viking 14K med liten sekundvisare, cal:526, s.nr:7774 (graverad innerboett i metall, bucklig)
1 Herrur Omega Seamaster Cosmic automatic datum, doublé med läderband (skadat glas)
1 Mormorsur 18K med liten sekundvisare (graverad innerboett i metall, små bucklor)
1 Ring med grön & vita stenar (sten saknas) 9K 1,0g, 1 Örknapp 14K 0,2g. Vikt 1,2g
1 Herrur Tajms Carbon i aluminium med datum, aluminiumlänk (ngt repig), s.nr.11120
1 Fickur IWC, silver (verk+urtavla ej signerad, innerboett graverad, ställknapp saknas, står still men fungerar när kronan hålls inne) #732609, fodral