161 - 180 av 299
1...8910...15 Gå till

Avslutad | Pantspecial – Lördag 14 maj 2005

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Keramikfat Arabia diameter 32 cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tennstop sk Niks Andersson Allingsås 1861-1867

300 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

"1 Bläckhorn i metall ""sittande kvinna"" (defekt) Kayser"

550 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kaffekanna i koppar på tre ben.

75 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Övrigt

6 Tallrikar Kina Qianlong (1736-95) vissa nagg

Utrop: 4 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par bordslampor keramik med skärmar

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 Driver titleist 9,5 grader custom

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 Spoon 3 Great Big bertha hawkeye

400 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Driver Big bertha hawkeye 10 grader

Utrop: 750 kr

Pantvaror Övrigt

1 Golfklubba Spalding 5, 18 grader

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Driver Callaway Big Bertha Hawk Eye VFT

750 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Golfset Cougar Grafiskaft 3,5,7. 3 Metalwood. 1 Putt Goldwin Grazy Jane. 1 Bag

400 kr

Utrop: 500 kr

Tavla Robert Högfeldt 22x26 cm (d)

Utrop: 2 000 kr

Tavla litografi Reihold Ljunggren 13/410 (d)

400 kr

Utrop: 500 kr

1 Tavla litografi Roland Svensson 98/300 (d)

Utrop: 900 kr

Litografi James Coignard 45x38 cm 45/90 (d)

1 500 kr

Utrop: 1 400 kr

1 Tavla litografi M.Pyk 120/250 36X54 (d)

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

"Tavla Jan Lindqvist lito 106/290 ""af Chapman"" (d)"

Utrop: 1 100 kr

Tavla Lars Hillersberg

Utrop: 3 500 kr

"Tavla litografi Einar Jolin 8/250 ""Fästning"" (d)"

Utrop: 1 200 kr