1 Keramikfat Arabia diameter 32 cm
Utrop: 100 kr
1 Tennstop sk Niks Andersson Allingsås 1861-1867
Utrop: 500 kr
"1 Bläckhorn i metall ""sittande kvinna"" (defekt) Kayser"
Utrop: 400 kr
1 Kaffekanna i koppar på tre ben.
6 Tallrikar Kina Qianlong (1736-95) vissa nagg
Utrop: 4 000 kr
1 Par bordslampor keramik med skärmar
Utrop: 600 kr
1 Driver titleist 9,5 grader custom
1 Spoon 3 Great Big bertha hawkeye
1 Driver Big bertha hawkeye 10 grader
Utrop: 750 kr
1 Golfklubba Spalding 5, 18 grader
Utrop: 300 kr
1 Driver Callaway Big Bertha Hawk Eye VFT
Utrop: 900 kr
1 Golfset Cougar Grafiskaft 3,5,7. 3 Metalwood. 1 Putt Goldwin Grazy Jane. 1 Bag
Tavla Robert Högfeldt 22x26 cm (d)
Utrop: 2 000 kr
Tavla litografi Reihold Ljunggren 13/410 (d)
1 Tavla litografi Roland Svensson 98/300 (d)
Litografi James Coignard 45x38 cm 45/90 (d)
Utrop: 1 400 kr
1 Tavla litografi M.Pyk 120/250 36X54 (d)
Utrop: 1 200 kr
"Tavla Jan Lindqvist lito 106/290 ""af Chapman"" (d)"
Utrop: 1 100 kr
Tavla Lars Hillersberg
Utrop: 3 500 kr
"Tavla litografi Einar Jolin 8/250 ""Fästning"" (d)"
Pantspecial
Lördag 14 maj 2005
Lagervaror från pantbanker
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm