1 skål rörstrand ,( majolika ) skador o lagningar.
Utrop: 500 kr
1 Armband 18K 19 cm.. Vikt 88,5g
Utrop: 8 000 kr
1 Glasskål , Orrefors
Utrop: 100 kr
1 Halskedja med hänge 18k 60 cm.. Vikt 263g
Utrop: 26 000 kr
1 Armband 18k bism. 19 cm.. Vikt 11,5g
Utrop: 900 kr
1 Ring 18k med dia tot c:a 0,18 ct. 18mm. Vikt 8,5g
Utrop: 1 350 kr
1 Armring 18k. Vikt 10g
Utrop: 800 kr
1 Hänge 14K. Vikt 5,5g
Utrop: 250 kr
1 Halskedja 18k 57 cm. Vikt 35g
Utrop: 2 500 kr
1 Ring c:a 21k 19 mm. Vikt 20,5g
Utrop: 2 000 kr
2 kedjor, 1 kedja sk, 1 berl, 6 ringar,11 örh, 1 brosch 14-18k. Vikt 35g
Utrop: 2 400 kr
1 Damarmbandsur Breitling Callistino stål o guld def.glasring. Vikt 101,5g
Utrop: 6 500 kr
1 Halskedja 18k dos bism. 45 cm. Vikt 39,5g
Utrop: 3 950 kr
1 Armband 18k bism 19 cm. Vikt 30g
Utrop: 3 000 kr
1 Armband 18k x-länk 20 cm.. Vikt 32g
Utrop: 3 200 kr
1 Ring 18k med stenar 19,5 mm. Vikt 8,5g
Utrop: 850 kr
1 Ring 18k 19 mm.. Vikt 6g
Utrop: 450 kr
1 Armband 18k bism. 21,5 cm. Vikt 16g
Utrop: 1 600 kr
1 Armband 18k bism. 20,5 cm. Vikt 5g
2 Ringar 1 Hänge 18k 1 Ring skad.. Vikt 7g
Utrop: 600 kr
Lördag 11 jun 2005
Förfallna panter / SKAPA
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm