Avslutad | Klockor – Lördag 12 april 1997
ORATOR, herrur, kronograf, 18K guld, med "x-länk" 18K guld, totalvikt 70.1 g
OMEGA constellation herrur 18K med guldarmband totalt 82.2g. automatisk, spricka i glas
JAEGER-LE COULTRE, chronometre, herrur, 18K guld med "x-länk", 18K, totalvikt 70.2 g manuell, 1950-tal
HERRKLOCKA 18K med guldarmband bruttovikt 90.0g nettovikt ca 80.0g
JAEGER-LE COULTRE, herrur, 18K guld, bucklor, defekt, läderband
OMEGA, seamaster, automatic, svart urtavla, läderband, 60-tal
OMEGA, seamster, de Ville, herrur, läderband automatisk, datum
OMEGA CONSTELLATION, herrur, automatisk, datum, läderband, 60-tal
Klockor Birka
BIRKA, manuell, 40-tal, läderband, liten buckla i urtavlan