21 - 40 av 221
123...12 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 12 april 1997

Klubbad för

Klockor Revue Thommen

REVUE, damur, 14K guld med länk, 18K guld, gravyr

Utrop: 1 400 kr

Bild saknas

ORATOR, herrur, kronograf, 18K guld, med "x-länk" 18K guld, totalvikt 70.1 g

Utrop: 4 800 kr

Klockor Waltham

HELVETIA, fickur, silver med metall-kedja

Utrop: 450 kr

Bild saknas

FICKUR, 14K guld, gravyr, kedja, metall

1 250 kr

Utrop: 1 200 kr

Bild saknas

CERTINA, guldur, damklocka

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Bild saknas

FICKUR, 14K guld, bucklor, visare fattas

900 kr

Utrop: 900 kr

Bild saknas

OMEGA constellation herrur 18K med guldarmband totalt 82.2g. automatisk, spricka i glas

Utrop: 15 000 kr

Bild saknas

JAEGER-LE COULTRE, chronometre, herrur, 18K guld med "x-länk", 18K, totalvikt 70.2 g manuell, 1950-tal

Utrop: 7 900 kr

Bild saknas

CONVUS, digitalur, behöver nytt batteri

700 kr

Utrop: 550 kr

Bild saknas

Klockor Chopard

CHOPARD, mormorsur, 18K guld

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Bild saknas

ROSE ET SON, Fickur, nysilver.

700 kr

Utrop: 800 kr

Bild saknas

HERRKLOCKA 18K med guldarmband bruttovikt 90.0g nettovikt ca 80.0g

Utrop: 6 500 kr

Bild saknas

DAMKLOCKA 18K med armband 18K total vikt 26.0g

Utrop: 1 600 kr

Bild saknas

OMEGA herrur stål speedmaster automatisk

Utrop: 6 000 kr

Bild saknas

JAEGER-LE COULTRE, herrur, 18K guld, bucklor, defekt, läderband

2 200 kr

Utrop: 2 500 kr

Bild saknas

OMEGA, seamaster, automatic, svart urtavla, läderband, 60-tal

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Bild saknas

OMEGA, seamster, de Ville, herrur, läderband automatisk, datum

1 000 kr

Utrop: 1 400 kr

Bild saknas

OMEGA CONSTELLATION, herrur, automatisk, datum, läderband, 60-tal

2 400 kr

Utrop: 2 000 kr

Bild saknas

CERTINA DS N2 herrur, stål, datum, quartz

Utrop: 750 kr

Bild saknas

Klockor Birka

BIRKA, manuell, 40-tal, läderband, liten buckla i urtavlan

Utrop: 600 kr