201 - 220 av 221
1...101112 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 12 april 1997

Klubbad för
Bild saknas

OMEGA, herrur, duoblé / stål, quartz, 1989.

850 kr

Utrop: 700 kr

Bild saknas

Klockor Elgin

ELGIN, 1930-tal, manuell.

Utrop: 800 kr

Bild saknas

SPIRIT OF ST LOUIS, herrur, quartz.

Utrop: 600 kr

Bild saknas

QUEMEX, sportur, Chrono, dykarmodell.

Utrop: 500 kr

Bild saknas

LUCIEN PICARD, Seashark, herrur, automatisk, doublé

Utrop: 750 kr

Bild saknas

Klockor Bulova

BULOVA, herrur, manuell, originalband

Utrop: 550 kr

Bild saknas

SPORTUR, herrur, japanskt, quartz, dykarmodell

Utrop: 500 kr

Bild saknas

Klockor Patek Philippe

PATEK PHILIPPE, herrur, 18K vitguld, ngt defekt urtavla, manuell

18 500 kr

Utrop: 19 000 kr

Bild saknas

OMEGA, Constellation, automatisk, chronometer, stål, läderband

1 900 kr

Utrop: 1 600 kr

OMEGA, Constellation, electronic, chronometer, herrur, doublé, plexiglas, datum, box.

Utrop: 5 500 kr

Bild saknas

CARTIER herrur stål SANTOS quartz ca 1996, cert.

Utrop: 9 000 kr

Bild saknas

9 STYCKEN klockor

Utrop: 900 kr

Bild saknas

CARTIER, herrur, stål/guld, automatisk

Utrop: 9 500 kr

Bild saknas

AU LINGOT D,OR chaux-de-fonds silverur

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Bild saknas

OMEGA constellation stål armband defekt

Utrop: 3 300 kr

Bild saknas

ZENITH 18K guld med läderband.

1 750 kr

Utrop: 1 500 kr

Bild saknas

ROLEX, Cellini, 18K guld, manuell

Utrop: 25 000 kr

Bild saknas

UTI, damur, 18K guld med 76 briljanter, totalt ca 3.80 ct W(H) / VS, vikt 119 g.

Utrop: 43 000 kr

OMEGA, 18K vitguld, med briljanter, MANSCHETTKNAPPAR 18K vitguld briljanter, RING 18K VITGULD

Utrop: 94 000 kr

Bild saknas

Klockor Bordsur

BORDSUR förgylld med marmor

Utrop: 4 000 kr