1 - 10 av 10

Avslutad | Skattjakt – Tisdag 26 april 2005

Klubbad för

HÄNGE, 18K guld, färgat glas, 1,0g

175 kr

Utrop: 25 kr

ÖRRINGAR, 18K trefärgat guld, 4,4g, stift

375 kr

Utrop: 25 kr

BROSCH, 18K guld, mabepärla ca 8mm, 3,0g, från 1924

325 kr

Utrop: 25 kr

KEDJA / HÄNGE, 18K guld, venezia ca 42cm, 4,1g

225 kr

Utrop: 25 kr

RING, 23K guld, slät, stl 18mm 5,4g, gravyr på insidan

400 kr

Utrop: 25 kr

ARMBAND, 18K guld, x-länk, 5 berlocker, ca 20cm 10,5g

650 kr

Utrop: 25 kr

ÖRHÄNGE, 18K guld, falska pärlor, 2,5g

125 kr

Utrop: 25 kr

HÄNGE, 18K guld, ankare, 1,1g, inga stämplar

100 kr

Utrop: 25 kr

Smycken Lås

LÅS, förgyllt silver, cz, ca 30×17mm 2,2g

100 kr

Utrop: 25 kr

SÖTVATTENSPÄRLOR, vita, ca 7mm, ca 60g, redan genomborrade, skapa ditt eget smycke

350 kr

Utrop: 25 kr