HÄNGE, 18K guld, färgat glas, 1,0g
Utrop: 25 kr
ÖRRINGAR, 18K trefärgat guld, 4,4g, stift
BROSCH, 18K guld, mabepärla ca 8mm, 3,0g, från 1924
KEDJA / HÄNGE, 18K guld, venezia ca 42cm, 4,1g
RING, 23K guld, slät, stl 18mm 5,4g, gravyr på insidan
ARMBAND, 18K guld, x-länk, 5 berlocker, ca 20cm 10,5g
ÖRHÄNGE, 18K guld, falska pärlor, 2,5g
HÄNGE, 18K guld, ankare, 1,1g, inga stämplar
LÅS, förgyllt silver, cz, ca 30×17mm 2,2g
SÖTVATTENSPÄRLOR, vita, ca 7mm, ca 60g, redan genomborrade, skapa ditt eget smycke
Skattjakt
Tisdag 26 apr 2005
Bara på internet
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm