141 - 160 av 650
1...789...33 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 25 maj 2005

Klubbad för

1 Par örringar (smärre bucklor) 18K. Vikt 12,8g

Utrop: 1 100 kr

1 Armband Pansar ca 19cm 18K. Vikt 6,2g

400 kr

Utrop: 550 kr

1 Armband Pansar (def) 18K. Vikt 22,3g

Utrop: 1 900 kr

1 Armband Pansar ca 20cm 18K. Vikt 89,6g

Utrop: 7 400 kr

1 Kedja Ankar ca 60cm 18K. Vikt 174,4g

Utrop: 14 400 kr

1 Par örhängen med granater & dia tot ca 2x0,005ct, förgyllt silver. Vikt 2,29g

175 kr

Utrop: 50 kr

1 Collier med granater & dia ca 7x0,005ct, förgyllt silver ca 41cm. Vikt 8,69g

250 kr

Utrop: 200 kr

1 Collier, 1 Par örhängen 21K. Vikt 66,7g

1 Hänge "Iran" 18K. Vikt 9,3g

Utrop: 800 kr

1 Kedja Drottning ca 51cm, 1 Armband Drottning ca 22cm, 18K. Vikt 29,8g

Utrop: 2 500 kr

2 Ringar graverad 18K. Vikt 3,7g

1 Armband Bismarck ca 20cm 18K. Vikt 25,6g

Utrop: 2 100 kr

1 Armband dubbel S-länk ca 19cm 18K. Vikt 16,39g

Utrop: 1 400 kr

1 Collier 21K. Vikt 16,1g

Utrop: 1 600 kr

1 Collier doserad Bismarck ca 42cm 18K. Vikt 13g

850 kr

Utrop: 1 100 kr

1 Armband Bismarck ca 18,5cm 18K. Vikt 4,59g

300 kr

Utrop: 375 kr

1 Kedja Pansar ca 50cm 18K. Vikt 6,3g

650 kr

Utrop: 550 kr

1 Hänge rg/vg "Afrika/elefant" 18K. Vikt 4,59g

300 kr

Utrop: 375 kr

1 Ring med ljusblå sten stl:18, 14K. Vikt 4,59g

250 kr

Utrop: 300 kr

1 Par örhängen, 1 hänge, 1 ring, 21K. Vikt 20,9g

Utrop: 2 000 kr