241 - 255 av 255
1...111213 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 4 maj 2005

Klubbad för

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 symaskin husquarna platinum 730, komplett i originalkartong, OANVÄND, kvitto

4 500 kr

Utrop: 4 500 kr

Pantvaror Elektronik

1 playstation 2, 1 handkontroll, minneskort 8 mb, kablar

500 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Övrigt

1 skål orrefors

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

3 skedar, 1 slev, silver

350 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 VHS Philips VR630, fjärr, scart, antennsladd

375 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 vas rörstrand "blommotiv" ca 22cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

2 porslinsfiguriner "man & kvinna" ca 22cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 porslinsask blå med förgylld dekor 12x9x5

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 porslinsskål m.lock, blå m.förgylld dekor, 1 liten porslinsskål/askfat blå m.förgylld dekor

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 kristallskål Orrefors, h.15cm d.20cm "gravyr i botten" orginalkartong

425 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 kristallskål Orrefors, h.8cm d.11cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 kristallskål, (nagg), h.11cm d.23cm

275 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Mynt

1 litografi Peter Dahl "dansande par & musikanter" 336/375 ramad 57x40cm

1 700 kr

Utrop: 1 700 kr