481 - 500 av 516
1...242526 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 20 april 2005

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Bordslampa skadad art decco

700 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Projektor (fotogen) optik saknas med 13 glasplåtar

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kopparhink med lock

300 kr

Utrop: 225 kr

Pantvaror Övrigt

1 Gitarr i fodral Seagull S 6 folk med microfon

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 par mässingsljustakar år 1985 "Louise Olbersbo"

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 SKÅL, porslin. Kina Guangxu-märke och tid (1874-1908) dia. 26cm

Utrop: 11 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Lappkniv med slida Sign. Börje Eriksson 2000

650 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 spegel 1700-tal England sk

Pantvaror Övrigt

1 par solglasögon /GUCCI/ i fodral med kvitto (2185kr)

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kopparbunke med handtag

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Barometer Schatz (skruv till locket skadad)

500 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 Skeppsklocka Schatz, nyckel saknas

625 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 Cigarrskrin & tillhörande plån i koppar "vikingaskepp"

200 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Porslinsskål med handtag /TULPAN RÖRSTRAND/

200 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

1 Mortel med stöt Skultuna bruk nr 5

Utrop: 500 kr