441 - 460 av 516
1...222324...26 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 20 april 2005

Klubbad för

1 Ring, 1 länkbit 18k. Vikt 6,5g

Utrop: 550 kr

1 Stelt armband 14k. Vikt 6,6g

350 kr

Utrop: 450 kr

1 Ring 14k. Vikt 8,1g

Utrop: 550 kr

1 Armband 14k. Vikt 27,1g

Utrop: 1 800 kr

1 Tavla litografi S.Nessim 152/165 "kvinna" (d)

500 kr

Utrop: 700 kr

2 st Gravyrer färglagda vissa skador

2 teckningar oramade Matti Haupt (d)

1 300 kr

Utrop: 1 700 kr

1 Tavla Wilhelm von Gegerfelt olja 40x60 cm krackeleringar skada duk "Zattere ai Gesuati i Venedig"

Utrop: 35 000 kr

1 Tavla akvarell" havsfåglar" Lars johnsson 41X56 (d)

8 200 kr

Utrop: 9 000 kr

1 Tavla litografi Hugo Zuhr 357/360 (d)

500 kr

Utrop: 700 kr

1 Tavla Lito Peter Dahl 202/375 "Jitterbug" (d)

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

1 Tavla Peter Dahl lito onumrerad (d)

1 900 kr

Utrop: 1 700 kr

1 Tavla Peter Dahl lito onumrerad glas skadat (d)

750 kr

Utrop: 600 kr

1 Ring med pärla 18k. Vikt 4,09g

1 Kristallskål Orrefors 4514-121

1 Glasskulptur Målerås Mats Jonasson "Diamanda ur Artémiss"

1 Glasskulptur Sea glasbruk

1 Glasskål Bertil Vallien Boda-Åfors (d)

Utrop: 600 kr

2 Etsningar Ulf Wahlberg skador oramade (d)

900 kr

Utrop: 1 200 kr

2 Oramade litografier S.Nessim skador (d)

Utrop: 700 kr