Avslutad | Pant – Onsdag 27 april 2005
1 Par örhängen förgyllt silver med Majorica-pärlor, fodral & garantibevis. Vikt 8,4g
1 Collier med Majorica-pärlor, lås & hänge i förgyllt silver, ca 44cm, etui & garantibevis
1 Herrur Rolex Oyster Perpetual Datejust i stål med jubileélänk i stål Ref.nr.16220 S.nr.E274224 (små bucklor på boetten)
1 Herrur Breitling Chronometre automatic bicolour, pilotlänk stål/guld, UTC (står still), extralänkar, cert, bok, trasig box Ref.nr.B13352 S.nr.261621
Visa varaPantvaror Klockor
1 Damur 18K med dia 32xca 0,05ct, guldlänk 18K (lås def). Vikt 85,9g
Visa varaPantvaror Klockor
1 Armbandsur midsize Breitling Callisto bicolour, datum, rouleauxlänk, fodral, Ref.nr.B64046 S.nr.0250