1 Litografi sign Bengt Böckman 68/69
Utrop: 500 kr
1 Akvarell
Utrop: 400 kr
1 Litografi sign Louis Bastin 44/135
1 Antik Soppslev , Silver
Utrop: 1 000 kr
1 Armband med berl. 18k Bism. 20 cm.. Vikt 32g
Utrop: 3 200 kr
1 Karaff m. propp Orrefors
Utrop: 300 kr
1 Vas Orrefors
1 Fickur 14k
Utrop: 600 kr
1 Fickurskedja 18k. Vikt 20g
Utrop: 2 000 kr
1 armband X-länk m 1 berlock 21,5 cm.. Vikt 33g
Utrop: 3 300 kr
1 Halskedja 18k pansar 45 cm.. Vikt 3,5g
1 Armband 18k X-länk 18,5 cm.. Vikt 9g
Utrop: 900 kr
1 Halskedja 18k med 2 berl. 50 cm.. Vikt 9g
Utrop: 800 kr
1 Ring m dia 0,41tw if 15,5 mm.. Vikt 2g
Utrop: 4 000 kr
1 Ring 18k med dia 0,17 ct. VS/TW 16,5 mm.. Vikt 2g
Utrop: 1 400 kr
1 Ring 18k med dia tot c:a 0,15 ct. 14.5 mm.. Vikt 3g
1 Ring 18k med dia c:a 0,20 ct. 16 mm.. Vikt 2,5g
1 Hängsmycke 18k med dia tot c:a 0,20 ct.. Vikt 1,5g
1 Ring med stenar 18k 20 mm.. Vikt 14g
1 Halskedja 18k pansar 55 cm.. Vikt 15,5g
Lördag 9 apr 2005
Förfallna panter / SKAPA
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm