361 - 380 av 585
1...181920...30 Gå till

Avslutad | Klassiska – Lördag 26 mars 2005

Klubbad för

ARMBAND, 18K guld, fantasi, längd 19½ cm, vikt 22,8 gr.

Utrop: 2 100 kr

Silver Bricka

BRICKA, silver med reliefmönster, vågig kant, stämplad CG Hallberg 1919, vikt 3000g

Utrop: 10 000 kr

KONFEKTSKÅL PÅ HÖG FOT, silver, C Carlen 1861

Utrop: 3 200 kr

TEDOSA, silver, höjd 8 cm, vikt 140 g, bucklor

Utrop: 600 kr

Accessoarer Övrigt

BREVKNIV, mässing och jade, längd 23 cm

Utrop: 600 kr

RING, 18K guld med diamanter 0.50ct TCr / VS-SI, vikt 4.9g, stl 17 3/4mm.

Utrop: 1 800 kr

2 HÄNGEN, agat, defekt.

25 kr

Utrop: 25 kr

ÖRHÄNGEN, 18K guld & silver med 2 odlade barockpärlor + 2 rosenslipade diamanter, stift.

Utrop: 1 000 kr

BÄRNSTEN, med bärnstensplatta, 12 x 9 cm

250 kr

Utrop: 300 kr

2 COLLIER, bärnsten

500 kr

Utrop: 450 kr

COLLIER, korall, doserade kulor, längd 54 cm

450 kr

Utrop: 450 kr

DIVERSE SMYCKEN, 8 collier

550 kr

Utrop: 350 kr

DIVERSE SMYCKEN, 7 collier

300 kr

Utrop: 350 kr

DIVERSE SMYCKEN, 8 collier

300 kr

Utrop: 350 kr

DIVERSE SMYCKEN, collier, broscher, örhängen

200 kr

Utrop: 250 kr

COLLIER, 18K med safirer

425 kr

Utrop: 350 kr

ÖRHÄNGEN, 18K guld med odlade pärlor 5-5,5mm.

325 kr

Utrop: 250 kr

ÖRHÄNGEN, 18K guld med odlade pärlor 3 mm.

175 kr

Utrop: 200 kr

ÖRHÄNGEN, 18K guld med 4 vita samt svarta odlade pärlor, vikt 3.9g.

Utrop: 1 100 kr

BRILJANT, 0,37ct, H(2) VVS2, cert.

Utrop: 5 000 kr