141 - 160 av 499
1...789...25 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 5 mars 2005

Klubbad för

Klockor Lemania

LEMANIA, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, läderband, ca 1950.

Utrop: 2 900 kr

Klockor Atlantic

ATLANTIC, herrur, stål, manuell, plexiglas, skadad urtavla, läderband, ca 1959.

150 kr

Utrop: 150 kr

Klockor Svalan

SVALAN, Sportsman, herrur, stål, manuell, plexiglas, läderband, ca 1958.

125 kr

Utrop: 150 kr

Klockor Atlantic

ATLANTIC, Jet Super, herrur, stål, manuell, plexiglas, läderband, ca 1960.

225 kr

Utrop: 150 kr

CARTIER, Must 21, damur, bicolour, quartz, mineralglas, gravyr, integrerad länk, viklås, ca 1994, box.

Utrop: 5 500 kr

Klockor Alpina

ALPINA, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, läderband, ca 1959.

125 kr

Utrop: 150 kr

EIGER, Luxe, herrur, doublé, automatisk, plexiglas, dag, datum, ca 1970.

150 kr

Utrop: 150 kr

Klocktillbehör Omega

URTAVLA, till Omega Seamaster, kronograf, herrur, skadad.

Utrop: 600 kr

KLOCKNYCKLAR 4 st guld , silver och oäkta metall

550 kr

Utrop: 300 kr

FICKUR, ankarur, 14K guld, savonett, 1930-tal.

Utrop: 2 400 kr

Klockor Elgin

ELGIN, fickur, ankarur, serie nr. 25300802, doublé, skadad urtavla, gravyr, ca 1923, kedja gulmetall.

Utrop: 400 kr

FICKUR, savonett, 14K guld, ankarur, bucklor, 1930-tal.

Utrop: 2 400 kr

OMEGA, fickur, ankarur, serie nr. 8275366, silver, skadad urtavla, bucklor, ca 1937.

300 kr

Utrop: 350 kr

OMEGA, fickur, ankarur, serie nr. 4229115, silver, skadad urtavla, bucklor, ca 1913.

Utrop: 350 kr

OMEGA, fickur, ankarur, serie nr. 6362817, silver, skadad urtavla, skadad boett, monogram, gravyr, ca 1926.

250 kr

Utrop: 300 kr

FICKUR, ankarur, silver, skadad urtavla, bucklor, ca 1920, kedja gulmetall.

150 kr

Utrop: 200 kr

FICKUR, cylinderur, vitmetall, skadad urtavla, nyckel, ca 1880, kedja vitmetall.

150 kr

Utrop: 200 kr

ONIX WATCH, fickur, ankarur, silver, ca 1930, kedja vitmetall.

350 kr

Utrop: 400 kr

MORMORSUR, cylinderur, silver, skadad urtavla, bucklor, ca 1890.

Utrop: 200 kr

MORMORSUR, ankarur, 18K guld, bucklor, ca 1900.

700 kr

Utrop: 750 kr