1 - 11 av 11

Avslutad | Skattjakt – Tisdag 1 februari 2005

Klubbad för

ÖRHÄNGEN, 18K trefärgat guld, 2,9g

425 kr

Utrop: 25 kr

KEDJA, 18K vitguld, ca 50cm 7,1g

650 kr

Utrop: 25 kr

HÄNGE, 18K guld, "tro, hopp och kärlek" 1,3g

275 kr

Utrop: 25 kr

ARMBAND, 18K guld, ca 19cm 5,7g

550 kr

Utrop: 25 kr

KEDJA/HÄNGE, 14K guld, fiskarna (mars), ca 50cm 5,6g

325 kr

Utrop: 25 kr

BROSCH, Sterling silver, fjäder, 5,1g

175 kr

Utrop: 25 kr

HÄNGE, 18K guld, camé, 1,6g

150 kr

Utrop: 25 kr

RING, 18K vitguld (inga stämplar), blå sten samt cz, stl 18mm, 5,9g

375 kr

Utrop: 25 kr

HÄNGE, 14K guld, odlad pärla samt åttkantslipade diamanter tot ca 0,06ct clip-on funktion för pärlcollier eller dylikt, 2,7g

550 kr

Utrop: 25 kr

RING, 18K guld, vita stenar, stl 18mm 2,7g

175 kr

Utrop: 25 kr

ORIENT, herrur, quartz, stål, plexiglas, går ej, läderband, ca 1980-tal.

Utrop: 25 kr