121 - 140 av 163
1...6789 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 8 mars 1997

Klubbad för
Bild saknas

ZENITH, herrur, 18K guld med läderamband, manuell.

Utrop: 2 200 kr

CERTINA, damur, 14K guld, manuell, plexiglas, länk 18K guld, totalvikt 21.6 g.

Utrop: 1 700 kr

Bild saknas

Klockor Movado

MOVADO, damur, 14K guld, går ej, manuell.

300 kr

Utrop: 400 kr

Bild saknas

FICKUR, 14K guld, manuell, 1920-tal.

2 000 kr

Utrop: 1 700 kr

Bild saknas

KLOCKKEDJA, 18K guld med mynt 20K guld svensk och amerikansk, vikt 57.4.

Utrop: 5 600 kr

Bild saknas

PATENT CHRONOGRAPH, fickur, silver, går-ej

Utrop: 500 kr

Bild saknas

TISSOT, herrur, 18K guld, manuell, gravyr, läderarmband

Utrop: 1 300 kr

Bild saknas

IWC, HERRUR, 18K "flatline" quartz

Utrop: 9 500 kr

Bild saknas

3 DAMKLOCKOR, delvis guld

Utrop: 600 kr

Bild saknas

Klockor Tudor

TUDOR herrur stål Le Royer, quartz

Utrop: 1 900 kr

Bild saknas

LONGINES, Flagship, herrur, stål /guld, automatisk

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Bild saknas

LONGINES, herrur, stål, manuell, läderband, 1930-tal.

750 kr

Utrop: 900 kr

Bild saknas

Klockor Ebel

EBEL sport, herrur, läderband, manuell, 1940-tal.

600 kr

Utrop: 600 kr

Bild saknas

HERRUR, 18K rödguld med läderband, chronograph suisse, antimagnetic, skador i urtavla.

Utrop: 1 000 kr

Bild saknas

IWC stål herrur manuell ca 1970

2 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Bild saknas

OMEGA seamaster 30, herrur stål med läderband, manuell, 1950-tal.

850 kr

Utrop: 700 kr

Bild saknas

Klockor Atlantic

ATLANTIC, herrur, stål, läderband, automatisk.

Utrop: 400 kr

Bild saknas

Klockor Ebel

EBEL, herrur, stål med läderband, automatisk.

850 kr

Utrop: 900 kr

Bild saknas

OMEGA, herrur,stål manuell.

450 kr

Utrop: 600 kr

Bild saknas

ROYCE, herrur, stål, dag, datum, automatisk.

Utrop: 400 kr