Avslutad | Klockor – Lördag 8 mars 1997
Klubbad för
Bild saknas
KLOCKKEDJA, 18K guld med mynt 20K guld svensk och amerikansk, vikt 57.4.
Bild saknas
TISSOT, herrur, 18K guld, manuell, gravyr, läderarmband
Bild saknas
LONGINES, herrur, stål, manuell, läderband, 1930-tal.
Bild saknas
HERRUR, 18K rödguld med läderband, chronograph suisse, antimagnetic, skador i urtavla.
Bild saknas
OMEGA seamaster 30, herrur stål med läderband, manuell, 1950-tal.