Avslutad | Klockor – Lördag 15 januari 2005
AROMA, damur, 16 x 19,5 mm, gulmetall, quartz, mineralglas, pärlemorurtavla, går ej, integrerad originallänk, ca 1985, box.
AROMA, Magia, herrur, gulmetall, quartz, mineralglas, vita stenar, integrerad länk, oanvänd, box.
NOVUS, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, datum, liten sekundvisare, plastband, ca 1970, oanvänd.
HENO, herrur, gulmetall, manuell, plexiglas, datum, läderband, ca 1970, oanvänd.
Klockor Zodiac
ZODIAC, Corsair Automatic, herrur, doublé, automatisk, plexiglas, datum, läderband, oanvänd, 1960-tal.
Klockor Patek Philippe
PATEK PHILIPPE, mormorsur, savonett, serie nr. 130176, boett nr. 266837, ankarur, 18K guld, bucklor, ca 1905.