301 - 320 av 462
1...151617...24 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 15 januari 2005

Klubbad för

Klockor Zodiac

ZODIAC, herrur, doublé, manuell, plexiglas, datum, läderband, ca 1960, oanvänd.

Utrop: 500 kr

Klockor Zodiac

ZODIAC, herrur, doublé, manuell, plexiglas, läderband, ca 1960, oanvänd.

Utrop: 500 kr

Klockor Olma

OLMA, herrur, doublé, automatisk, plexiglas, datum, läderband, ca 1970, oanvänd.

Utrop: 300 kr

AROMA, damur, 16 x 19,5 mm, gulmetall, quartz, mineralglas, pärlemorurtavla, går ej, integrerad originallänk, ca 1985, box.

Utrop: 550 kr

AROMA, Magia, herrur, gulmetall, quartz, mineralglas, vita stenar, integrerad länk, oanvänd, box.

Utrop: 750 kr

NOVUS, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, datum, liten sekundvisare, plastband, ca 1970, oanvänd.

425 kr

Utrop: 450 kr

Klockor Edox

EDOX, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, plastband, 1970-tal, oanvänd.

Utrop: 350 kr

Klockor Edox

EDOX, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, plastband, ca 1970, oanvänd.

Utrop: 350 kr

Klockor Olma

OLMA, herrur, gulmetall, automatisk, plexiglas, datum, läderband, oanvänd, 1970-tal.

Utrop: 300 kr

Klockor Olma

Utrop: 300 kr

HENO, herrur, gulmetall, manuell, plexiglas, datum, läderband, ca 1970, oanvänd.

Utrop: 275 kr

Klockor Zodiac

ZODIAC, unisexmodell, gulmetall, manuell, plexiglas, mockaband, 1970-tal, oanvänd.

275 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Zodiac

ZODIAC, Corsair Automatic, herrur, doublé, automatisk, plexiglas, datum, läderband, oanvänd, 1960-tal.

Utrop: 700 kr

Klockor Zodiac

ZODIAC, herrur, doublé, manuell, plexiglas, läderband, oanvänd, ca 1968.

Utrop: 500 kr

Klockor Facit

FACIT, herrur, doublé, manuell, plexiglas, datum, plastband, oanvänd, 1970-tal.

Utrop: 250 kr

SEIKO, Kinetic, herrur, stål, saflexglas, dag, datum, ca 1999, metallänk ej original.

Utrop: 1 100 kr

Klockor Gucci

GUCCI, Ref nr. 3600L, damur, stål, quartz, safirglas, originallänk, viklås, box.

Utrop: 3 900 kr

Klockor Patek Philippe

PATEK PHILIPPE, mormorsur, savonett, serie nr. 130176, boett nr. 266837, ankarur, 18K guld, bucklor, ca 1905.

11 000 kr

Utrop: 12 000 kr

FICKURSKEDJA, 18K guld, längd 1350 mm, vikt 27,2 gram.

Utrop: 2 300 kr

LONGINES, fickur, savonett, cal 19.74N, serie nr. 4349238, ankarur, 14K guld, gravyr, glas trasigt, läderpåse, ca 1926, box.

3 400 kr

Utrop: 1 700 kr