661 - 680 av 691
1...333435 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 8 december 2004

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 vinglas, 1 snappsglas, E-LM Skruf

Utrop: 550 kr

Pantvaror Övrigt

1 kreramikfigur Lisa L. "2 barn på en sten" 20cm hög

650 kr

Utrop: 850 kr

Pantvaror Övrigt

1 glasskål kjell engman nr.59147 höjd:25cm, diameter: 31cm

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 glas vas kjell engman nr.82513 höjd:35cm

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 klockarmband vg 18k. Vikt 60,5g

4 100 kr

Utrop: 5 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 skål,Kosta Boda, Bertil Vallien. nr:59252

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

2 bordslampor i glas, silverfärgade med vita plast skärmar

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 oljemålning 80x60cm i ram, signerad F K Vätgren

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 kaffekanna, 5 kaffekoppar med fat, 1 sockerskål med lock, rörstrand ostindia

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 soppterin med lock rörstrand ostindia

650 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Övrigt

1 diaprojektor Laika Pradovit P 150 lins Hektor P2 1:2,8/85

1 050 kr

Utrop: 750 kr

Pantvaror Övrigt

2 kandelabrar marmorpostament med ngt nagg, (viss dekor sitter löst (av), lagningar) ca 30cm hög

2 900 kr

Utrop: 3 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 litografi Reuterswärd 147/190

450 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Mynt

1 ljusstake Svenskt Tenn (ngt. repig)

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Mynt

1 ishink Svenskt Tenn Stockholm

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Mynt

1 Tennvas "Janushuvud" Svenskt Tenn Anna Petrus

2 500 kr

Utrop: 2 500 kr